Wpis z mikrobloga

#przeprosiny #moderacjacontent
Najprawdopodobniej mało kogo będzie obchodzić ten wpis ale muszę go uczynić.
Wczoraj ktoś włamał mi się na konto wykopu (pewnie dlatego, że miałem NIESAMOWICIE trudne hasło...) i powrzucał jakieś anime gówna, których sam nie cierpię. Dostałem bana - słusznie. Jak się zorientowałem co się stało napisałem odwołanie - wytłumaczenie do @Moderacja i na moje szczęście pozytywnie je rozpatrzyli. Tu z miejsca chciałbym podziękować i za pozytywne rozpatrzenie i za bardzo szybką reackje (15-20 minut).

Mam prośbę, by ktoś wywołał ludzi, których tu wymienie - zczarnolistowali mnie - co oczywiście rozumiem, ale chciałem im powiedzieć po prostu sory za ten syf...

@RatedR @neo_1995 @Reniferus @Lepki @agio2010 @parys88 @Soothsayer @Krathac @zamawiacz88 @spidero @polejboniewyrobie @czarnymelonik @Baksju @Whispererer @deryt

P.S. Hasło oczywiście zmienione, zaraz załącze to uwierzytelnienie dwukanałowe.
P.P.S. Nie wiem czy wy jesteście za to winni czy nie @phaxi @papabless ( https://www.wykop.pl/wpis/30992341/mango-down-xd-papabless/ ), ALE JEŻELI TAK-to jest mi was trochę zwyczajnie po ludzku szkoda. Co z was za ludzie?
  • 25
EDIT: żeby było jasne-ja nie mówie że phaxi i papabless to zrobili i że jestem tego pewien. Takie było moje przypuszcenie po ich wpisie-jeżeli to nie oni (a z tego co napisali to nie) to sory za wywołanie i nie ma tematu :)