Wpis z mikrobloga

Nareszcie umyty po zimie, bo już tablic rejestracyjnych nie było widać. Z tej okazji małe #pokazauto póki jeszcze ptaki nie obsrały i deszcz nie spadł (co w związku z myciem auta pewnie nastąpi w ciągu godziny xD)

Uprzedzając pytania: 1.4t 125KM 2017r

Nie mogłem dołożyć 200k i kupić coś porządnego ani nie chciałem starej wypierdzianej beemki w full opcji V8 zamiast nowego pachnącego auta xD

#samochody #motoryzacja #opel
KrzysztofKrawczyk - Nareszcie umyty po zimie, bo już tablic rejestracyjnych nie było ...

źródło: comment_kZLnboghgZ598Rm0jKYmjcOrP5zLABTe.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk kurła od kiedy zobaczyłem go w jakiejś gazecie z targów to chce go mieć xD. Sam wożę od 5 czy 6 lat dupę astra 3 i tylko spoglądam zazdrośnie na 5 gdy ja mijam na drodze xd gratulacje. Niech wozi dupę bez awarii:)
  • Odpowiedz
@desygnat: dzięki :) przyjemne auto. Dużo się ich ostatnio wysypało na drogach, bo jednak mają bardzo dobry stosunek ceny do oferowanego wyposażenia i ogólnej jakości. Pewnie z czasem będzie można przebierać w ofertach aut używanych, więc spodziewam się, że za parę lat może być tych aut naprawdę dużo na drogach :)
  • Odpowiedz
@PanKracy582: pewnie, że kwiii, bo to jednak prywatne auto, niektórzy się zastanawiają czy jeździć Opelkiem, czy jest sens się ładować w auto premium, jeżdżę Aurisem słuzbowo i poza tym, że to wół roboczy, to plusów nie widzę, w trasę jeżdżę starą bejcą ¯\_(ツ)_/¯ Zawsze można sobie porozmawiać co kto lubi, za kilkanaście miesięcy ja będę stał przed zmianą auta i wybór nowego samochodu vs używka to ciężka sprawa, szczególnie tych mocniejszych,
  • Odpowiedz
@kipowrot: rozumiem co masz na myśli. Ogólnie jestem fanem motoryzacji, ale tutaj najważniejszy był rozsądek. Jako, że mam ważniejsze wydatki na głowie, chciałem mieć coś niedrogiego ale z drugiej strony nowego (kluczowe dla mnie jest to, że się niczym nie martwię - nie mam czasu ani nerwów na handlarzy, mechaników itd.). Przy takich wymaganiach Opel sprawdził się znakomicie.

Zostały mi niewiele ponad 2 lata tego najmu i pewnie następne auto będzie
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk: Graty, dobrze, ze coraz wiecej ludzi dostrzega zalety tej formy leasingu/najmu. Ja na to mowie auto na abonament. Jak kupowalem foke za 170k to tez bylo hur durr jak to tyle piniondza - dopiero jak czlowiek opisal co i jak i ile realnie zaplaci i ze ma pewne rzeczy w dupie bo nowe...i w sumie nie jego to do niektorych cos tam dotarlo :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KrzysztofKrawczyk: super auto, zazdroszczę. Szkoda że open Drive Plan to tylko dla firm. Gdybym mógł wziąć to na siebie jako osobę fizyczną to pewnie bym się skusił. Niestety przez to pozostaje mi jakiś VAG.
  • Odpowiedz
@Nuggerath: dokładnie. Na tzw. "zachodzie" jest to podobno najpopularniejsza forma użytkowania samochodów. W Polsce cały czas ludzie patrzą na to krzywo, bo jest w nas chęć posiadania, a nie po prostu użytkowania. Ale myślę, że jeszcze trochę i ta mentalność się zmieni
  • Odpowiedz
@KrzysztofKrawczyk: Da się zauważyć powolną zmianę mentalności, no i te oferty też zaczynają być dostępne nie tylko dla firm. Kumpel nie wierzył, że może spokojnie za kwotę poniżej 1000zł jeździć nowiutką octavią w kombi...i to daleko od golasa...wyszło mu coś ok 830-850zł...a chciał brać kredyty/sredyty.
  • Odpowiedz
  • 7
@kipowrot ja 1570 netto płacę za Alfę Gulię Super z 200KM i wszystkim w pakiecie(ubezpieczenie serwis opony).
Po 2ch latach rozstanę się i nie muszę się martwić, że to Alfa i wszystko do wymiany.
  • Odpowiedz
  • 0
@verth ale są do wzięcia prawie wszystkie samochody w wynajmie np 2lata dla zwykłego Kowalskiego bez firmy. Przy firmie odliczasz 1/2 VAT i dochodowy. Chyba, że kilometrówka to cały VAT. Ale ja bym wolał nie siedzieć i pisać raportów gdzie byłem dla tych 200zl.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ErroL: powaga? W oplu? Mi kazali spadać jak pytałem dilera o taka ofertę. Jakoś ta usługa się nazywa? Po prostu najem długoterminowy?
  • Odpowiedz