Wpis z mikrobloga

Ale trzeba być chorym psychicznie żeby tworzyć w moja stronę jakieś posty odnośnie zbiórki.
Wanessa miała operację w Meksyku i wracała stamtad w momencie gdy byłem w Koszalinie.
Mam z jej mamą bezpośredni kontakt i nie wiem jaka zielonka może myśleć że #!$%@? 40k i robił sobie przypał dla takiej kwoty.
Jestem umówiony na spotkanie w Świętochłowicach z jej rodzicami.
Nawet nie wiecie ile pracy wymaga rozliczanie takiego czegoś, ugadywanie z hospicjum jak teraz przy KLAUNIE.
Wanessa została uratowana, ja daję jej mamie pieniądze żeby lepiej jej się żyło + dostanie jeszcze miśka.
Nie wiem jaki cymbał może pomyśleć, że kanałowi 1.3mln widzów opłaca się kraść 40k XD.
Uwierzcie, że to za maly hajs żeby poświęcać swój kanał.

#boxdel #danielmagical #patostreamy #gural
  • 55
Nie wiem jaki cymbał może pomyśleć, że kanałowi 1.3mln widzów opłaca się kraść 40k


@BOXDEL:

Nie wiem jaki cymbał może średnio co 5 minut chwalić się ile to ma subów i masturbować się do tego. Śmiejesz się z tucznika, ale prawda jest taka, że wy mentalnie jesteście na podobnym poziomie, zwykłe dziwki youtubowe :) Dzieciaki was szanują tylko dlatego, że jesteście rozpoznawalni, a rozpoznawalność = pieniądze.

Sam soba nic nie reprezentujesz,
@FirstWorldProblems: Nie bronię Bombla, ale pierwszy raz "chwali" się subami. Jeżeli było inaczej dawaj screeny ( ͡° ͜ʖ ͡°) odnośnie płaczu, że na "dziwkix youtuba lecą tylko na kasę i zasięgi. Podaj proszę jeden kanał +400 tys subskrypcji, który robi filmy z pasji. Ty rozumiem pracujesz charytatywnie i masz #!$%@? na zarobki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)praca z pasji?( ͡° ͜ʖ ͡