Wpis z mikrobloga

Ale trzeba być chorym psychicznie żeby tworzyć w moja stronę jakieś posty odnośnie zbiórki.
Wanessa miała operację w Meksyku i wracała stamtad w momencie gdy byłem w Koszalinie.
Mam z jej mamą bezpośredni kontakt i nie wiem jaka zielonka może myśleć że #!$%@? 40k i robił sobie przypał dla takiej kwoty.
Jestem umówiony na spotkanie w Świętochłowicach z jej rodzicami.
Nawet nie wiecie ile pracy wymaga rozliczanie takiego czegoś, ugadywanie z hospicjum jak teraz przy KLAUNIE.
Wanessa została uratowana, ja daję jej mamie pieniądze żeby lepiej jej się żyło + dostanie jeszcze miśka.
Nie wiem jaki cymbał może pomyśleć, że kanałowi 1.3mln widzów opłaca się kraść 40k XD.
Uwierzcie, że to za maly hajs żeby poświęcać swój kanał.

#boxdel #danielmagical #patostreamy #gural
  • 55
  • Odpowiedz
@BOXDEL: chyba Vanessa a nie Wanessa bo to nie wanna zadna, aaa i akcja z klaunem uzmyslowila wszystkim ludziom ze szukaliscie sami siebie, klaunie xD( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Z tym to się nie tłumacz. Powiedziałeś jak przekażesz pieniądze na streamie u siebie i to wystarczy. Mnie też akurat śmieszą te pomówienia jakoby miałbyś zabrać kasę dla siebie.... Może być sytuacja, że jej rodzice musieli pożyczyć pieniądze od swojej rodziny, więc dzięki tym 40k będą mogli spłacić "długi"
  • Odpowiedz
@BOXDEL: A co mamy myśleć? Od zbiórki minęło trochę czasu a, informacji o przekazaniu pieniędzy brak. Dopiero gdy ktoś się zapytał podczas akcji z klaunem to jakieś info dałeś. Nie denerwuj się tylko wspomnij na jakim etapie jest sprawa.
  • Odpowiedz
@BOXDEL: To za ile byś poświęcił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio.. To odkąd zacząłeś gadać o wykopie to pojawiło się tu twoich pełno widzów nie wiem czy to hejterzy, ale #!$%@? jarają się tematyką twoich streamów a zarazem hejtują wszystkie tagi są zaspamowane. Więc proszę nie reklamuj już wykopu mówiąc, że jednak nie jest taki zły. A no
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Zajmij się tym Guralem, bo tu 99% osób pomyślało, że wolisz suby niż zrobienie czegoś dobrego i walka z edofilią. No jak ktoś mógł pomyśleć, że wolisz suby, naprawdę... xD
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Spoko Boxdel, nie przejmuj się zielonkami, chcą wywęszyć sensację.
Ale wyjaśnisz Gurala na następnych aferkach, bo po tym jak cię zaatakował szotami, słowami a na koniec nawet opluł to chyba trzeba bo przez tego klauna nic nie zareagowałeś mimo że cały czerwony byłeś na wykopie jak pisałeś po jego live
  • Odpowiedz