Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KebabKing: Ale sulfosyf to nie jest opio.
Gdyby były tak toksyczne to nie stosowałoby się ich w lecznictwie. Generalnie porównywanie dwóch zupełnie różnych grup substancji jest trochę kuriozalne.

@bigb00m: Pewnie Cię zaskoczę, ale da się zmiksować fenta z benzo i alko, tylko trzeba odpowiednio pozmniejszać dawki. A są agenci którzy nie tyle, co powrzucają takie dawki, jakie rzucają solo. Są tacy, którzy potrafią je pozwiększać...
@Twinkle: ja to wiem że się da, tylko ta kwestia że dawki rekreacyjne fenta są bliskie takim które mogą powodować niewydolności oddechową. Ja w swoim życiu miksowałem najróżniejsze substancje których połączenie było głupie i niebezpieczne. Tak jak do aptecznych opio( i nie mam na myśli kodeiny) mam zamiłowanie, to tak rc opio gardzę ze względu na wysokie ryzyko zgonu. Ale to raczej nie był jego pierwszy raz z fentem czy tez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KebabKing: Tyś chyba nie widział imprez opiatowców.
Co to ma do szkodliwości, że uważasz, że rcki są lepsze od aptecznych?

@bigb00m: Wiesz, on trochę za wcześnie po fenta sięgnął. Ja brałam opio 3 lata i fenta zawsze respektowałam i mogę nawet powiedzieć, że się go bałam.
U niego to był jeszcze moment w którym kodeina klepała, a w takim momencie wiadomo, że nie powinno się sięgać po fenta.

@Mnichuy: