Wpis z mikrobloga

Przepraszam być może za brak skromności, ale właśnie dopinam wykreślenie hipoteki z księgi wieczyste,j po pełnej spłacie 13 lat przed terminem całego kredytu hipotecznego.
Bardzo ciężką pracą moja i żony, rozsądnie skromnym życiem i determinacją udało się, po 7 latach od podpisania umowy. Dwa tygodnie temu donisolem grzecznie do banku brakujące 200tysi, fundując sobie tym samym poczucie wielkiej wolności i wielkiego jak na skromne możliwości, skucesu.
Jestem z siebie bardzo dumny i czuję, będąc dotychczas czlowiekiem totalnie przepracowanym, że już na prawdę nic nie muszę. W końcu automatem podwyżka o 1700 zł/ mc( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam ten stan!!!

#chwalesie #finanse #czujedobrzeczlowiek
KrolWlosowzNosa - Przepraszam być może za brak skromności, ale właśnie dopinam wykreś...

źródło: comment_KqkA5sEWEm89cCcoVJejmYqSIWliY5K5.jpg

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa oby wszyscy którzy tak robią przejrzeli na oczy. Ostatnio jak usłyszałam, że kolega zamiast wyjść o 15 po 8h wyszedł o północy a na następny dzień na 7 to po prostu nóż mi się w kieszeni otwiera...
  • Odpowiedz
@szklarska_narty: Mam zupełnie inne zdanie. Lubię swojej zycie, przyjaciół, rodzinę. Przeżyłem sporo, zwidzielem kawał świata, zaznałem każdej możliwej rozrywki. Pracowałem sporo, ale mam cudne hobby, na które zawsze miałem czas.Żałuję jedynie, że nie postawiłem dobpionu spraw w pracy wcześniej. Ale myśleć źle o przeszłości to kierat dla umysłu, bez sensu. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: heh no ja jakoś wolę mieć kapitał na koncie i spłacać sobie niezbyt wysoko oprocentowane raty niż pozbawić się zabezpieczenia w razie jakby coś się działo. Rozumiem spłacić cześć ale nie wyobrażam sobie mając taką możliwość mieć mniej niż 50 tys. na jakiejś lokacie.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: z twojego wpisu wynika, ze duzo wysilku w to wlozyles. Dla mnie to bez sensu bo wysokosc raty w czasie staje sie coraz mniejsza. Dla mnie na poczatku to byla 1/4 wyplaty a teraz to mniej niz 1/7. Za dziesiec lat to bedzie 1/15 a mam kredyt we frankach i wogole sie tym nie stresuje. oczywiscie jak bralem kredyt to zadluzalem sie nie pod korek.
  • Odpowiedz
@szklarska_narty: Nie stresowalo mnie to nigdy, no może przez pierwszy rok.. Tak postanowiłem i z tego się cieszę. Jak pisałem wyżej. Trochę na wyrost obawiam się ,że bardzo realne jest, że TO wszystko pier i kasa w banku czy na giełdzie będzie ch.. warta. Dlatego wolę mieć swoje 4 kąty.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: Tak czy inaczej ja wolabym wydac ta kase na inne cele zamiast sie pocic np zainwestowac w kolejna nieruchomosc.

Jak nie bedzie wojny to nic nie jebnie na tyle zeby caly system finansowy sie zalamal.

Zobacz jak bylo z frankami niby taka tragedia a system sam sie ustabilizowal i raty przez pare lat byly wyzsze o 20 procent, a teraz juz wróciły do tej samej wysokosci.

Zrobiles jak zrobiles, jak
  • Odpowiedz