Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie głośniki Audio system M165Evo to powiem wam, że warto czuję mega różnicę a najbardziej jak muzyka gra głośniej i są basy, nagrałem film, może aż tak tego nie ukazuje, ale naprawdę warto. Oryginalne radio Opla może nie jest jakieś mega dobre, lecz coś tam daje radę. Oczywiście drzwi wygłuszone matami CTK + boczki.


#motoryzacja #gownowpis #audiosystemm165evo #audiosystem #m165evo #audio #caraudio #astrah
daaniel121 - Kupiłem sobie głośniki Audio system M165Evo to powiem wam, że warto czuj...
  • 26
  • Odpowiedz
@pionierx: łap i obczaj, poleciałem po menu, powiedz które to opcje, nie mam kamery hd to moze dźwięk jest gorszy, bo moj xiaomi nagrywa w 1080p, ale tak psuje dźwięk, ze nie nagram nim. Nie wiem co to sdvc
daaniel121 - @pionierx: łap i obczaj, poleciałem po menu, powiedz które to opcje, nie...
  • Odpowiedz
@daaniel121: no faktycznie nie widac nigdzie bardziej szczegolowych ustawien. Na pewno te opcje zaraz po Balance to predefiniowane ustawienia EQ, jakie wrazenia gdy ustawisz opcje off? Na video slabo slychac roznice.
  • Odpowiedz
@pionierx: no jak dam głośniej to mega różnica,ale tak czy siak slychac jak dla mnie, lecz myślałem, że bedzie lepiej, ale cóż, radio fabryka też robi swoje i głośniki jeszcze nie wygrzane :D przy otwartych drzwiach śmiało dyskotekę można robić ;d
  • Odpowiedz