Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie głośniki Audio system M165Evo to powiem wam, że warto czuję mega różnicę a najbardziej jak muzyka gra głośniej i są basy, nagrałem film, może aż tak tego nie ukazuje, ale naprawdę warto. Oryginalne radio Opla może nie jest jakieś mega dobre, lecz coś tam daje radę. Oczywiście drzwi wygłuszone matami CTK + boczki.


#motoryzacja #gownowpis #audiosystemm165evo #audiosystem #m165evo #audio #caraudio #astrah
daaniel121 - Kupiłem sobie głośniki Audio system M165Evo to powiem wam, że warto czuj...
  • 26
@Usluga-Altolaweta-Janusz cala blacha w środku, zrobiło się lekko ciszej w aucie, maty ctk mają bardzo dobry klej, co skutkowało dobrym klejeniem, mogę ci polecić gości od którego wszystko brałem, taniej niż allegro. Tam gdzie były dziury 2 warstwy, za głośnikiem dodatkowo kolejna. #!$%@? z tym jest trochę, musisz docinać itp, rezerwuj pół dnia jak robisz pierwszy raz, koszt roboty u fachowca który nie wiem czy zrobi lepiej jak się przyłożysz z 100zl
daaniel121 - @Usluga-Altolaweta-Janusz cala blacha w środku, zrobiło się lekko ciszej...

źródło: comment_hSzy92kqgVzaYxOMLTtceyp3hFwKm96G.jpg

Pobierz
@Usluga-Altolaweta-Janusz a i boczek musisz koniecznie wygluszyc u mnie po zamontowaniu tych głośników jak leciałem na basie słychać było brzęk w jednych drzwiach od mechanizmu szyby, po założeniu boczku nic nie słychać jak to było bez niego, więc na duży plus.
@daaniel121: też wygłuszyłem drzwi w swoim samochodzie i też byłem mega zadowolony, jedna warstwa na blachę drzwi, jedna na blachę stykającą się z boczkami i jedna warstwa pianki na boczki... wszystko pięknie ładnie. ale jak sprzedawałem samochód po kilku latach za 1k zł :D to mi było szkoda tego całego audio jakie zrobiłem ;p bo koszt mat (a kupiłem drogie), robocizna własna, głośniki Helix Dark Blue 62.1 z gwizdkami i zwrotnicami,
@hsossd czaję, no ale jak cos to warte było $ to czemu nie wymontować i sprzedać komuś, zawsze na flaszkę + by bylo, a pewnie więcej :D a jak spoko radio i głośniki sprzedały by się ;D
@daaniel121: mam woofery AS ale model wyzej, tj X-165, tez wygluszone drzwi i u mnie te glosniki graja przyzwoicie, ale brzmienie jest calkowicie pozbawione niskich tonow. Sa zasilane wzmacniaczem AS ktory daje 105W RMS na kanal przy 4Ohm, a glosniki sa 3 Ohmowe wiec pradu na pewno maja wystarczajaco duzo. Zmienilem nawet radio i nic to nie dało. Nie wyobrazam sobie nie miec do nich suba. Oczywiscie w radiu mam wszystkie
@pionierx: zaraz nagram video to mi powiesz które to opcje :D ale serjo, jak miałem pioneera radio to tam mega dużo opcji było a tutaj suabo :D wymiana radia u mnie skutkuje brakiem dostepu do komputera, w sumie tam dużo opcji nie ma, ale sa typu data, godzina i chyba tyle ;d