Wpis z mikrobloga

Niejako troszkę przywłaszczam sobie ten tag nazywając całą stronę "Graj z Wykopem" ale o to tu właśnie chodzi ( ° ͜ʖ ͡°)

W wielkim skrócie:
Po całej przygodzie którą ostatnio niewątpliwie była kacja #wykopmu w której brałem czynny udział i stawiałem 1-wszy serwer testowy, zobaczyłem, że jest więcej graczy którzy chcą pograć w stare dobre gry, nie tylko MMO!
Coraz częściej przez mikroblogowe tagi, przewijają mi się stare klasyczne tytuły i zapytanie,"czy ktoś chce pograć"
Postanowiłem wyjść naprzeciw takim wyjadaczom i stworzyć serwis, oraz serwery gier dobrych, klasycznych tytułów na których od czasu do czasu będzie można rozegrać wykopowy weekendowy turniej!

Wczoraj mireczek @Krx_S zoorganizował turniej w RE-volt #mirkovolt Brawo! Wyniki ukażą się u nas na stronie jak tylko zostanie ukończona!
Chciałbym, aby wszystkie takie wykopowe inicjatywy mogły zbierać się w jednym miejscu

Tymczasowa domena to: http://grajzwykopem.ddns.net/

Proszę zainteresowanych o wejście na serwer discord, bo nie ukrywam poszukuję administratorów do serwerów poszczególnych tytułów!
https://discord.gg/5c99HMH

działające serwery:
-Quake 3 Arena [Działający, szukam administratorów, kolejny serwer jeśli ten się zapełni]

-Unreal Tournament [Działający, szukam administratorów]

-Counter-Strike 1.6 [Działający, szukam administratorów, niedługo mały turniej, który chce zoorganizować mireczek @Krx_S]

-Wolfenstein ET [Działający, szukam administratorów]

#technologia #gry #mirkovolt #grykrxa #staregry #retrogaming #grajzwykopem #unrealtournament #wolfensteinenemyterritory
levvvy - Niejako troszkę przywłaszczam sobie ten tag nazywając całą stronę "Graj z Wy...

źródło: comment_QWLz0oQyWhM2mWqGG23t8NwQKZojm1qq.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • 1
@levvvy Dobrze byłoby skupić się najpierw na #wykopmu. Obietnice padły, ludzie czekają, a my się lekko mówiąc nie spinamy z tym.

Mam kolejną propozycję: po starcie serwera Mu mogę postawić serwer Open Transport Tycoon. Reddit ma już 2 serwery, my moglibyśmy też mieć. :) #openttd
  • Odpowiedz
@levvvy: Wyśmienity pomysł. Gdybym mógł się na coś przydać, to daj znać. Ja jestem z obozu UT.

Nie wiem czy wiesz, ale jeszcze kilka lat temu mieliśmy na wypoku prężnie działającą scenę tej gry. Tłumy ludzi na serwerze Surmy, pękający w szwach TeamSpeak. Stworzyłem kilka niezbyt grywalnych wykopowych mapek, a nawet skiny postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Katowaliśmy głównie instagiba. Zabawa była szampańska. Sprawdź tag "unreal", wpisy
Muaarthinos - @levvvy: Wyśmienity pomysł. Gdybym mógł się na coś przydać, to daj znać...

źródło: comment_EiEtyevXKzuzZw1LINGiC3IC6BOeTIFd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Muaarthinos Petarda! zapraszam na discorda, bo sam chętnie bym złoił komuś skórę.
Wszystkie wersje UT od 4.0.0 są zgodne z serwerem, czyli wersja z GOG też
I mam nadzieję, że do zobaczenia wieczorem na serwerze!
  • Odpowiedz
@soplowy To dawaj podmienimy serwer, bo na UT, przerzuciliśmy się na serwer surmy właśnie.

Chciałbym zebrać te wszystkie zapomniane serwery w 1 miejscu :)
  • Odpowiedz
ale on jest głęboko zaszyfrowany więc może być ciężko :P

@soplowy: sam jesteś zaszyfrowany ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@levvvy: Żyję. Gdybyś czegoś potrzebował, to pisz na maila z profilu (jestem ciągle online) lub na PM (zerkam rzadziej). I tak, dupa.69 na discordzie to ja, ale chyba będę musiał się zarejestrować :D
  • Odpowiedz