Wpis z mikrobloga

Niejako troszkę przywłaszczam sobie ten tag nazywając całą stronę "Graj z Wykopem" ale o to tu właśnie chodzi ( ° ͜ʖ ͡°)

W wielkim skrócie:
Po całej przygodzie którą ostatnio niewątpliwie była kacja #wykopmu w której brałem czynny udział i stawiałem 1-wszy serwer testowy, zobaczyłem, że jest więcej graczy którzy chcą pograć w stare dobre gry, nie tylko MMO!
Coraz częściej przez mikroblogowe tagi, przewijają mi się stare klasyczne tytuły i zapytanie,"czy ktoś chce pograć"
Postanowiłem wyjść naprzeciw takim wyjadaczom i stworzyć serwis, oraz serwery gier dobrych, klasycznych tytułów na których od czasu do czasu będzie można rozegrać wykopowy weekendowy turniej!

Wczoraj mireczek @Krx_S zoorganizował turniej w RE-volt #mirkovolt Brawo! Wyniki ukażą się u nas na stronie jak tylko zostanie ukończona!
Chciałbym, aby wszystkie takie wykopowe inicjatywy mogły zbierać się w jednym miejscu

Tymczasowa domena to: http://grajzwykopem.ddns.net/

Proszę zainteresowanych o wejście na serwer discord, bo nie ukrywam poszukuję administratorów do serwerów poszczególnych tytułów!
https://discord.gg/5c99HMH

działające serwery:
-Quake 3 Arena [Działający, szukam administratorów, kolejny serwer jeśli ten się zapełni]

-Unreal Tournament [Działający, szukam administratorów]

-Counter-Strike 1.6 [Działający, szukam administratorów, niedługo mały turniej, który chce zoorganizować mireczek @Krx_S]

-Wolfenstein ET [Działający, szukam administratorów]

#technologia #gry #mirkovolt #grykrxa #staregry #retrogaming #grajzwykopem #unrealtournament #wolfensteinenemyterritory
levvvy - Niejako troszkę przywłaszczam sobie ten tag nazywając całą stronę "Graj z Wy...

źródło: comment_QWLz0oQyWhM2mWqGG23t8NwQKZojm1qq.jpg

Pobierz
  • 38
@levvvy nalezy Ci sie zgrzewka piwa za ten serwer do UT ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale bym chetnie zglosil sie na admina ale w pracy to i do 19 siedze nawet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@levvvy: twierdza krzyzowiec kosztuje smieszna kase na steam a daje szerokie pole do gry multi. Oczywiscie mowisz o w3? Nie mam pojecia jak wyglada z legalnoscia jak bedziesz cos wiedzial daj znaka. Jezeli potrzebujesz moderatora to chetnie pomoge tylko ogarne discorda bo nigdry nie korzystalem (tsowiec z tej strony).
@psychku: dokladnie. Jezeli chodzi o tego typu rtsy to pogralbym jeszcze w Kingdoom under fire(stara wersja) i KKND.
@krol_bolu: Mogę postawić serwer do każdej gry, warunek jest taki, że musi być dedykowany, wiadomo, nie wiem czy twierdza takowy ma.
Jeśli chodzi o warcrafta to oczywiście 3 Frozen Throne
Korzystałem z TeamSpeak'a chyba z 10 lat, i jak zobaczyłęm discorda, to natychmiast się na niego przeniosłem :)
trochę popieprzony interfejs, ale po paru dniach wiesz już wszystko :)
A gry jakie mogę postawić na dedyku "blizzarda" to:

- Diablo 1 v1.09

- Starcraft v1.08

- Starcraft BroodWar v1.08

- Warcraft II Battle.Net Edition v2.02

- Diablo 2 v1.10

- Warcraft III Reign Of Chaos v1.13

- Warcraft III Frozen Throne v1.13

- Dune 2000 v1.06

- Tiberian Sun v2.03 ST-10

- Red Alert 2 v1.006

- Yuri's Revenge v1.001