Wpis z mikrobloga

  • 148
Drodzy wykopowicze.

Właśnie prowadzę wojnę z facebookiem w sprawie moich danych osobowych.
Życzliwa osoba zgłosiła mnie o fałszywe dane i właśnie przeprowadzany jest proces weryfikacji. Do przejścia tego procesu potrzebuję waszej pomocy.
Na facebooku nazywam się "Kajestem Feanonimowy" i potrzebuję teraz sprawnego grafika, który stworzy w miarę wiarygodny dokument tożsamości, tj. Dowód osobisty na poniższe dane (Kajestem Feanonimowy, zdjęcie może być z profilu wypoku, imiona rodziców Mirosław i Mirabela, miejscowość pozostawiam losową byleby prawdziwa z Polski jak i reszta danych).

Jeżeli uda się stworzyć taki oto dowód, spróbuję sprawdzić algorytmy facebooka nt. Wierzytelności itp itd ;)

Jest to swego rodzaju eksperyment, który możemy wspólnie stworzyć i kontynuować.
Zapraszam do zabawy :)

#facebook #heheszki #wojna #internet #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #grafika #grafikakomputerowa #prawo
Felynsky - Drodzy wykopowicze.

Właśnie prowadzę wojnę z facebookiem w sprawie moich ...

źródło: comment_BaLRRLRl9wxser8IKfj05992NA9omKWb.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • 2
@theboo włączyłem tryb komputerowy na przeglądarce i mogłem wejść w powiadomienia. A z nich już normalnie do wall'a. Taki bug z ich strony. Aczkolwiek myślę, że i tak z czasem wyegzekwują swoje i dostanę bana na konto ;)
  • Odpowiedz
@Felynsky: jak ci nie odpowiada ich regulamin ze trzeba podać prawdziwe dane to nie korzystaj i usuń fejsa.

nie czaje czemu ludzie tak bóldupią o skan dowodu/paszportu. nawet piszą ze wrażliwe dane zamazać i zostawić imię i nazwisko. nie odpowiada ci to to nie uzywasz fb a nie prowadzisz wojnę (xD!) i chcesz fałszować dowód. jaki typ
  • Odpowiedz
  • 11
@Visty a ty #usunkonto
Skoro można posiadać tam konto a ich polityka nie do końca jest zgodna z prawem, to chyba mam prawo próbować znaleźć luki prawne i posiadać tam konto. Legalnie.
To, że masz skłonność do bycia manipulowanym zewsząd i wszędzie podajesz swoje dane tak jak pan każe nie oznacza, że i inni muszą tak działać.
  • Odpowiedz
@Felynsky: byłem na fb wpisany tak samo jak na mirko - przesłałem dowód, zmienione tylko imię, nazwisko i nazwisko rodowe - nie przepuścili. napisali, że wg nich dane są fałszywe i nie odblokowali
  • Odpowiedz
@Felynsky "hej mirki, przestrzeganie regulaminu uslugi z ktorej korzystam mnie przerasta. Czy któryś z was chcialby popelnic przestepstwo, zebym mogl korzystac z tego zydowskiego portalu wbrew regulaminowi bo mam taki kaprys?"
Usuń konto, a najlepiej konta
  • Odpowiedz