Wpis z mikrobloga

#testoviron #testo #humorobrazkowy #tworczoscwlasna #malarstwo

Szalom miłosnicy pomarańczy.
To znowu ja, autor https://www.wykop.pl/wpis/30150459/testoviron-testo-humorobrazkowy-tworczoscwlasna-ma/

Wczoraj utworzyłem ankietę w której zapytałem o wasze preferencje dotyczące finalnego obrazu.

Wyniki macie w załączniku, w obrazku.

Dziękuję z całego serduszka wszystkim którzy głosowali, a było was ponad 700 osób!

1. Mniej więcej 40 procent z Was chce samego Testo. Drugie tyle - wszystkich polityków. No dobra, rekonstruując obraz zrobię dwie wersje do wyboru. Ale potrzebuje więcej czasu na pracę.

2 i 3. 65% ludzi chce płótna. Cieszę się. Na początku płótno 50 na 68 cm będzie jedyną dostępną formą. Jak werniks przejdzie pozytywnie próby, to z werniksem.

4. Kolor ramy "ciemny dąb", rama złota i brak ramy zebrały mniej więcej tyle samo chętnych. Zamówię więc ramy w kolorze ciemny dąb, ramy niemalowane i całą stertę złotego sprayu. Zamówię także więcej płócien, niż ram, więc będzie możliwy zakup samego płótna taniej.

Jak chodzi o więcej konkretów dotyczących ceny, to prosiłbym o cierpliwość. Negocjacje i zabawy z kalkulatorem potrwają jeszcze koło tygodnia. Kiedy opublikuję finalne grafiki powinienem mieć dla Was konkrety.

Myślę jednak że cena będzie jeszcze lepsza, niż proponowana wstępnie przeze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo proszę o cierpliwość w kwestii wykonania rekonstrukcji obrazu. Myślę że zajmie mi to koło tygodnia.

Jest jeszcze jedno pytanie - na jakiej platformie/w jaki sposób, umożliwić wam zakup obrazu.

Osobiście bardzo nie lubię allegro, biorą 10% prowizji(w kategorii rękodzieło), to nie jest polska firma i do tego korporacja.
Proponuję akcję na Polak Potrafi, gdzie mielibyście kilka wariantów "wsparcia" do wyboru.

Co wy na to? Głosujcie w ankiecie.

Niech pomarańczowy sok płynie w waszych żyłach!

Pobierz kotnaklawiaturze - #testoviron #testo #humorobrazkowy #tworczoscwlasna #malarstwo 

...
źródło: comment_j4FFTtGXWjkyBqF03wlDVk6Litu4C45d.jpg

Gdzie chcesz kupic obraz

  • Na Polak Porafi w formie zbiórki 26.9% (128)
  • Na Allegro 69.1% (329)
  • Gdzie indziej - komentarz 4.0% (19)

Oddanych głosów: 476

  • 29
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (348)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @basia15 @Jurix @MattePRL @Prowo @gienek_ @JQNN @Janusz16 @GM2L @login___zajety @avalid @Oastry @komisariatnapomorskiej @nickiemny @inzynier2k @quququ @smoovin @BQP @krav @bananowerogi @Nighthuntero @eltrial @eSports24 @steelhead @Czaper @Kura_Wasylisa @augustulus @spajcker @magik-86 @luki_ @marcinu456 @parhelia @plokiju1098 @Lagranzjan @Piono92 @
@kotnaklawiaturze: Wrzuciłeś jeszcze raz dlatego, że ludzie zaczęli pytać o to czy w 100% będzie wszystko ok jeśli chcesz zmonetyzować parodię z użyciem wizerunku osoby niepublicznej? Tak tylko pytam bo nie dostałem odpowiedzi na pytanie, a w komentach stał się szitstorm o te logo testo (btw co tam się odwaliło to ja nie wiem xDDDD przesada mocno ludzi) xD Jestem po prostu ciekaw czy przygotowałeś się w razie czego na problemy
@Reepo: Jedyna opcja "problemów" to jeśli Pan Łukasz osobiście odezwał się do polskich organów ścigania. Co oznaczało by, że musiałby podać swoje dane właściwie publicznie. (jako pozwany dostałbym pismo z informacją kto, z jakiego adresu, kraju mnie pozywa i z jakiego paragrafu). Czy wyobrażasz sobie, że Testo poczułby się obrażony i miałby za złe taką gloryfikację i co więcej, chciałby mnie udupić, kosztem swojej anonimowości(aktualnie nikt nie wie gdzie jest, co
@kotnaklawiaturze: chyba serio nie wiesz jak działa polskie prawo... jeśli ktoś narusza KK i jakaś osoba go zgłasza to ty dostajesz wezwanie na policję w celu złożenia wyjaśnień, tam nie poznasz danych poszkodowanego jedynie okoliczności sprawy ale bez danych zamieszkania. W sprawie cywilnej nie ma organów ścigania jest tylko sąd wiec sprawa trafia na wokandę i tam się dowiadujesz wszystkiego ale nadal nie masz łatwego dostępu do danych powoda.

W sprawach
@dildo-vaggins: Ale w sprawie o użycie wizerunku "pozywającym" może być tylko osoba poszkodowana, czyż nie?

Prawo znam z "życia". Bo fotografów i grafików są na świecie miliony, a naprawdę to niezwykle smiesznie rzadkie by ktoś miał pretensje o użycie wizerunku.

Naprawdę uważasz, że testo zgłosił by obraz, nawet wcześniej się ze mną nie kontaktując? Serioooo? Naprawdę musimy tak dużo czasu spędzać na takich bzdurach. Wolałbym się zająć twórczością a nie ciągłym