Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój chłopak nie dochodzi we mnie podczas seksu.
Potrafi skończyć tylko wtedy, kiedy zrobi to ręką sam sobie, bo ja oczywiście nie potrafię "utrzymać odpowiedniego tempa".
Jesteśmy razem od dwóch lat i nie spuścił się we mnie ani razu!
Jestem tym bardzo sfrustrowana, nie czuję się kobietą, nie mam ochoty na seks bo czuję się jakbym nie mogła go zaspokoić. Wolałabym, żeby kończył w dwie minuty niż nie kończył w ogóle i musiał zaspokajać się ręcznie i spuszczać mi się na brzuch czy plecy.
Leżę tylko jak placek i czekam aż sobie zjedzie na ręcznym. Rzygać mi się chce.
Taki seks jest beznadziejny. Odechciewa się wszystkiego. Zaczynam łapać się na myślach że chcę go zostawić przez nieudane życie seksualne, ale przecież go kocham. Nie wiem co robić.
Po cholerę biorę te tabletki to nie wiem.
Z poprzednimi partnerami było wszystko ok. On twierdzi, że nie jest w stanie zapewnić sobie podczas stosunku takiego tempa i takiego uścisku jaki daje mu ręka i mówi, że to wina bardzo częstej masturbacji którą praktykował od lat zanim mnie poznał. Kłamie?

#seks #zwiazki #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 47
On twierdzi, że nie jest w stanie zapewnić sobie podczas stosunku takiego tempa i takiego uścisku jaki daje mu ręka i mówi, że to wina bardzo częstej masturbacji którą praktykował od lat zanim mnie poznał. Kłamie?


nie, to prawdopodobnie prawda, ale skoro nadal sobie robi dobrze ręką to się nie odzywczai. na pewno musi przestać

Leżę tylko jak placek i czekam aż sobie zjedzie na ręcznym. Rzygać mi się chce.


@AnonimoweMirkoWyznania:
@AnonimoweMirkoWyznania: a może po prostu sie boi ciąży? wiesz, tabletki nie są niezawodne
uprawiacie seks bez gumki to i tak fajnie powinno być, może ty mu kończ ręką? jeśli będziesz robić taką spinę o ten wytrysk w tobie to on może sobie pomyśleć różne nieciekawe rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli już mu takie myśli nie krążą w głowie