Wpis z mikrobloga

@Alocha18: Zalezy gdzie chcesz wchodzic i czy masz obycie ze sniegiem. Bo osc to mozesz i nawet jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnie dwie majowki pod wzgledem pogody byly spoko i dalo sie wejsc bez problemow np. na Zawrat. No ale wtedy raki warto miec.
Generealnie mozesz uderzac w drugiej polowie czerwca, wtedy juz warunki raczej letnie. Jednak platy sniegu beda, szczegolnie przy takiej ilosci sniegu jaki
@rutkins ja byłem w tym roku we wrześniu na tydzień i ludzi było w #!$%@? pomimo średniej pogody. tak więc chyba nie ma reguły. wiadomo że w wakacje najwięcej ale prawda taka ze teraz nawet poza sezonem jest sezon
@fakjubicz86 kiedyś czytałem że jak chcesz iść w lato na morskie oko to trzeba być jak najwcześniej bo nie zaparkujesz samochodu. We wrześniu byłem o 10, połowa parkingu pusta. Jeżdżę co roku od 5 lat nigdy nie miałem "ciasno" na szlaku także nie wiem co masz na myśli mówiąc w #!$%@?.
@rutkins nie mówię o parkingach. po prostu na szlakach w tygodniu w polowie września bylo w tamtym roku bardzo duzo ludzi i nie chodzi mi o drogę do moka tylko o tatry zachodnie. zaskoczylo mnie to bo myslalem ze po wakacjach juz będzie luzniej. z kolei jak byłem kiedyś w czerwcu to przy pieknej pogodzie ludzi bylo jak na lekarstwo. kilka osob na szlaku. tak wiec z moich prywatnych obserwacji wychodzi ze