Wpis z mikrobloga

Achtung Achtung! Jako że pod Wawel zmierzają właśnie pozytywnie zakręcona @BzdziagwaLujka i jej równie przesympatyczna koleżanka, to w poniedziałek (owszem, jutro) idziemy na #krakowpiwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O godzinie 19:00 ugości nas znany i lubiany - no mnie lubią ( ) - @BarONkrakow, w którym powspominamy stare dobre czasy sprzed dwóch tygodni #pdk

Tak, wiem że kiepski termin w środku, na początku tygodnia, ale gimbaza w Małopolsce zaczęła ferie, a i wielu studentów i innych ludzi bez RiGCZuXD korzysta z wolnych dni, więc idziemy.

Różowe koleżanki informują również, by dzisiaj szukać ich w Prozaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
idol89 - Achtung Achtung! Jako że pod Wawel zmierzają właśnie pozytywnie zakręcona @B...

źródło: comment_IPy7dRYUoHx3Qw6tec5r8B2qnDi8Wi3g.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
dajcie znać gdzie siedzicie bo obstawiam że każda osoba będzie "z twarzy podoba zupełnie do nikogo"


@noriad: Ech... Tyś niewinny niczym nieobsrana łąką.
Po prostu gwarantuję, że nas nie przeoczysz. Nie pytaj jak, nie pytaj dlaczego - po prostu tak będzie.

a nikt publicznie nie chwali się że jest z tego portalu

XD No nie w tym lokalu. Spytaj na barze o idola. Serio. Nie o śmieszne obrazki, nie o ludzi
  • Odpowiedz
@krzesimir: @a19: Niesłychanie daleki jestem od namawiania do kontrolnego browarka w poniedziałek, ale podpowiadam, że'odpowiedzialność' to słowo klucz.

Nie zdajecie sobie sprawy jakie ja dzisiaj pokłady odpowiedzialności musiałem wykorzystać. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@noriad: Sympatyczna pani o miłej aparycji* z uśmiechem na ustach wskaże Ci drogę, jednocześnie pytając co może podać. **
A wezwie najwyżej mnie. ( )
Za barem bywają także panowie -> efekt pytania będzie taki sam. ¯\_(ツ)_/¯

* Bez różnicy która będzie za barem, opis jest uniwersalny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
** Uwaga, pułapka. Pamiętaj wtedy, że wyszedłeś z internetu i nie
  • Odpowiedz
@idol89: nie zdajemy sobie sprawy- bo ja mam dziś urlop :D ale jutro rano będzie ból i cierpienie, więc chyba wieczorem wrócę grzecznie do domu po zajęciach :) udanego wieczoru!
  • Odpowiedz
@krzesimir: @a19: Niesłychanie daleki jestem od namawiania do kontrolnego browarka w poniedziałek, ale podpowiadam, że'odpowiedzialność' to słowo klucz.


Nie zdajecie sobie sprawy jakie ja dzisiaj pokłady odpowiedzialności musiałem wykorzystać. ( ͡ ͜ʖ ͡)

@idol89 dobrze że ja mam bliżej((oo))
  • Odpowiedz