Wpis z mikrobloga

Achtung Achtung! Jako że pod Wawel zmierzają właśnie pozytywnie zakręcona @BzdziagwaLujka i jej równie przesympatyczna koleżanka, to w poniedziałek (owszem, jutro) idziemy na #krakowpiwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O godzinie 19:00 ugości nas znany i lubiany - no mnie lubią ( ) - @BarONkrakow, w którym powspominamy stare dobre czasy sprzed dwóch tygodni #pdk

Tak, wiem że kiepski termin w środku, na początku tygodnia, ale gimbaza w Małopolsce zaczęła ferie, a i wielu studentów i innych ludzi bez RiGCZuXD korzysta z wolnych dni, więc idziemy.

Różowe koleżanki informują również, by dzisiaj szukać ich w Prozaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
idol89 - Achtung Achtung! Jako że pod Wawel zmierzają właśnie pozytywnie zakręcona @B...

źródło: comment_IPy7dRYUoHx3Qw6tec5r8B2qnDi8Wi3g.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • 0
@BzdziagwaLujka szczerze byłem tylko tam i w dreams i oba beznadziejne co drugiego malo pamiętam ))¯_(ツ)_/¯ to Prozac to klub dla cpunow, dresow i obcokrajowców, a do tego moi znajomi i nawet ja "gubią" rzeczy tam :( podobno afera (czy jakoś tak) i cubano (czy jakoś tak) sa spoko ale nie byłem I nie wiem czy coś jest
  • Odpowiedz
@kptant: @DOgi: @idol89:

czyli świętujemy bifor bifora wiglii urodzin


Po mojemu to będziemy świętować 18 okrągłą dziennicę pamiętnej Wigilii Bifora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możemy powspominać jakie to były wtedy czasy... teraz już takich nie ma...
  • Odpowiedz
Po mojemu to będziemy świętować 18 okrągłą dziennicę pamiętnej Wigilii Bifora ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@krzesimir: zgodnie z nową świecką tradycją dziennic powinno być sto jak to nakreślił nam prezes :).
  • Odpowiedz