Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam powaznie pytanie dla mężczyzn. Czy jeśli facet po kilku miesiącach spotykania się odchodzi od kobiety bo ona ma jakieś zahamowania względem seksu to znaczy, że i tak nic szczególnego do niej nie czuł? Tu nie chodzi o to, że ona nigdy tego seksu uprawiać nie będzie, ale potrzebuje by on ją wspierał, dał jej poczucie bezpieczeństwa i dokładnie wybadał o co chodzi a nie obraził się bo on "ma swoje potrzeby". Kobieta, która powiedzmy jest dziewicą, albo ma jakąś traumę seksualną czy też jest bardzo nieśmiała na pewno nie zareaguje dobrze na takie "żądania" bo to i tak znaczy, ze nieszczególnie zależy mu na jej uczuciach.
rozumiem frustrację, ale żeby nie mieć cierpliwości tylko uciekać to chyba znak, że mu i tak nie zależy, ze się nie zakochał? nie kocha?
#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: Takie zachowanie jest proste, ten typek chciał tylko seksu przez jakiś czas. Faceci są prości jak budowa cepa. Nie, nie miał do Ciebie żądnych uczuć. Taka sytuacja to najlepszy test na faceta czy chce tylko się w tobie pospuszczać przez jakiś czas czy coś więcej.
Poważnie, nawet nie marnuj czasu się zastanawiając. #!$%@?, że bez seksu ciężko wytrzymać.... niech sobie zwali konia. I tak walił przed Tobą więc nawet zwalić
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja uciekłem po kilku miesiącach i nie dlatego, że nie kocham, tylko po prostu nie chcę cierpieć odmów przez cały czas. Jeśli nie jestem dla kogoś ważny, woli mnie sprawdzać miesiącami oczekiwania, to wolę odejść, niż żeby potem po roku dowiedzieć się, że jednak odchodzi, ''bo nie czuć chemii''. Nie wierzę, że taka osoba może czuć do mnie pożądanie.
@AnonimoweMirkoWyznania: A po ilu miesiącach (albo... latach?) uznałabyś odejście takiego faceta za uzasadnione?

Bywa, że problem braku seksu w związku pojawia się dopiero po latach. W takich sytuacjach w pewnym sensie rozumiem facetów trwających przy partnerce - w końcu zapewne ją kochają, pewnie mają nadzieję, że problem zostanie rozwiązany i znowu będzie tak, jak kiedyś... a może po prostu z tej miłości nie potrafią odejść nawet wtedy, gdy związek już praktycznie
@AnonimoweMirkoWyznania: A jakby powiedział, że on nie chce wychodzić nigdzie z domu i również nie chce żebyś ty wychodziła na miasto wieczorami, bo ma traumę to byłoby spoko? Seks i dopasowanie seksualne jest jedną z podstaw udanego związku czy tego chcesz czy nie. Jeśli to jest świadoma decyzja obojga np. z powodu wiary to w porządku, ale on po prostu się nie zgodził na taki deal, bo nie wiedział nawet z