Wpis z mikrobloga

  • 3
Mircy pomocy. Dlaczemu wysypuje mi sterownik nvidia i robi zwieche co kilka dni na koparce? Zasilanie z zapasem 500W rozdzielone współmiernie do kart, pamięć RAM 16GB (2x8GB), win 10 pro, pamięć wirtualna 120GB i 8x 1080ti. Plus 10x RX580 na tej samej płycie. Próbowałem bez Radeonów i ten sam efekt był. Karty nvidii wpinam wg zaleceń producenta. Risery sprawne i testowane na innych koparkach. Jedyne co pomaga to usunąć urządzenie ze sterownikiem, zainstalować ponownie i parę dni spokoju. Wersja sterów to 390.77.

#nvidia #btc #kryptowaluty #mining
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m00n bez mieszania na czystym winie teraz sprawdzałem i 48h nie przeżyły. Też myślałem że się gryzą lecz inne moje koparki nie mają z tym problemu. Podejrzewam że albo ta płyta jest przereklamowana albo procek za słaby?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m00n 2kW jest za mało aby wszystko podpiąć a taki zasilacz mam max. Próbowałem wcześniej z 1050ti też 8 sztuk i także się sypie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m00n nie próbowałem bo to za mało na cały sprzęt. Mieszam już zasilaczami i nie mam pojęcia co może być nie tak. Przełożyłem nawet bebechy z koparki która potrafiła obsłużyć te karty i też wywalało. Wychodzi na to że nie polecam płyty Asus b250 mining expert na 19 kart. Ewentualnie tylko z Radeonami.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@luthion próbowałem. Jedynie co działa to ustawienia chłodzenia. Głównie kopie na nicehash. Może ma to znaczenie jakiego minera używam?
  • Odpowiedz