Wpis z mikrobloga

Jest tu jakiś Mirek który potrafiłby rozszyfrować znaczenie loga z bluzy #adidasa? Bo zakładam, że nie jest to randomowy wzorek będący efektem radosnej twórczości projektanta odzieży dla przyszłych nosicieli ich dresików. Bluzę odziedziczyłem w spadku bo braciaku, który stwierdził, że nie będzie jej już nosił bo za mała. Na mnie pasuje i nawet mi się spodobała. Tak więc noszę ją sobie już trzeci dzień po domu, bo niebrzydka, dobrze wykonana i ciepła, a w zimie to zawsze profit. Naszło mnie jednak, żeby dowiedzieć się #ocochodzi z tymi literami na "przedzie". Szukając odpowiedzi na tę zagwozdkę przeprowadziłem dogłębny risercz w internecie. Niestety bez skutku. Sam myślałem, że jest to może jeden z tzw. "personal signatures" ale nie wiem czy to jest dobry trop. Znając życie rozwikłanie tej zagadki jest banalne, ale na chwilę obecną przekracza to moje zdolności poznawcze. Ubzdurałem sobie, że jakoś muszę się dowiedzieć co to za przekaz za moim pośrednictwem chce wysłać do świata ten tekstylny moloch.

#ubrania #adidas #pytanie #kiciochpyta #modameska #sport #ubierajsiezwykopem #dresy
sixkiller - Jest tu jakiś Mirek który potrafiłby rozszyfrować znaczenie loga z bluzy ...

źródło: comment_DBaV1oWOBmzGCqKLM7J3Je3mXLucua9B.jpg

Pobierz
  • 4
@Matekpajaski: Ale cóżby ten GAP miał znaczyć? Bo jeżeli masz na myśli tę markę ciuchów to nie. Niewątpliwe bluza jest z manufaktury Adidasa, o czym świadczą metki i inne mniejsze logo zamieszczone z boku tuż powyżej pasa.