Wpis z mikrobloga

Co myślicie o #xiaomi yi outdoor ? Potrzebuję takiej konfiguracji.

4 Kamery podłączone na bacówce
1 Kamera w domu ( tak co może działać w środku )
1 na balkonie .

Czy działa podgląd poza domem ( przez sieć komórkową, kamerki będą podłączone do WIFI )
Co sądzicie o aplikacji od xiaomi, ile kamerek maksymalnie będę mógł podłączyć ?

Telefon którym będę to obsługiwał to xiaomi redmi note 4

wypatrzyłem kamerkę na tym filmie

https://youtu.be/d72cv5jTYjU

#zakupy
#zakupyzchin
#kamery
  • 14
Generalnie kamerka YI Outdoor 1080p, jak i aplikacja YI Home są w porządku. Design świetny, wykonanie również. Jakość obrazu w dzień i w nocy (podczerwień) jest OK, wykrywanie ruchu i alertowanie działa świetnie (można ustawić różne obszary skanowania obszaru oraz różną czułość). Jedyny mankament, który mnie wnerwia, to brak płynności obrazu HD / zacinanie się obrazu HD (tak co 2 sekundy) w aplikacji YI Home podczas podglądu LIVE z kamery oraz przeglądu
@gadatos Jak u Ciebie wygląda kwestia, którą opisałem. Jest podobnie?

Nie wiem ile maksymalnie można wpiąć kamer do samej aplikacji, ale abonament na chmurę YI (opcja do przechowywania nagrań) jest bodajże na pakiet 5 kamer maksymalnie.
@gadatos U mnie światełko 100/10 Mbps i wstępnie support też kombinował i zwalał winę na łącze. Ściemniali, bo finalnie na testach wyszło, że do podglądu live i odczytania z microSD nagrań już zalertowanych połączenie z Internetem nie jest potrzebne, wszystko idzie po wewnętrznej sieci w ramach połączenia WiFi. Widać zatem, że ewidentnie mają coś skopane. Jeśli soft to pół biedy, zrobią patcha i będzie grało, gorzej jak hardware za słaby ...
@saycool: przerywanie obrazu, przerywanie obrazu przy oglądaniu na na żywo, przy odtwarzaniu z karty pamięci. Oddałem na gwarancję, przysłali nowa po czym okazało się że jest ten sam Problem. Później serwis x-kom oddał mi kasę stwierdzili że tak jest w każdej kamerze i nic z tym nie zrobią. Oprócz tego przerywanie dźwięku, przyspieszanie obrazu. Szkoda strzepić ryja, sprzet za 500zl powinien śmigać idealnie
@gadatos
Hej, zastanawiam się nad kupnem tego "cacka". Interesują mnie powiadomienia. Czy przy otrzymaniu powiadomienia, ze kamera wykryła kogoś, otrzymuje także zdjęcie z danego momentu? Jak wygląda podgląd z zewnątrz? Chodzi mi spoza wifi?
Będę wdzięczny za odpowiedzi.
@GreeenMan