Wpis z mikrobloga

Apel do #rozowepaski. Jeśli dajecie znaki chłopakowi, którym jesteście zainteresowany, a on nic nie robi w waszym kierunku to dajcie sobie spokój. Chłopak dla dziewczyny, którą jest zainteresowany jest w stanie zrobić bardzo wiele, więc jeśli nawet nie zagaduje to po prostu nie jesteście w jego typie. Piszę to po, bo raz trzeci w życiu spotkała mnie sytuacji, że dziewczyna, która wysyła mi znaki, a ja ją ignoruję podchodzi i próbuje się ze mną umówić. Nie ma nic bardziej żenującego niż dziewczyna, która pierwsza zagaduje do chłopaka. Faceci lubią zdobywać, a nie na odwrót. W takiej sytuacji czują się mało męscy i na 100% wam odmówią, bo po co spotykać się z dziewczyną przy, której nie czuję się męski?

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 12
@rybamlot: Potwierdzam chyba że loszka ma 2/10 to trochę głupio ale też szanuję i wtedy tylko grzecznie odmawiam wymyślając jakiś tekst na szybko np. Szkoda że spotkaliśmy się tak późno. Jakbyśmy spotkali się 2 tygodnie temu to chętnie bym się z Tobą umówił na kawę, teraz niestety już nie da rady. Nie ma co niszczyć komuś odwagi ani psychiki chamskimi odpowiedziami. Jeden chamski tekst może zniweczyć takim dziewczynom miesiące starań by