Wpis z mikrobloga

Whiteside 27pkt 13zb 6bl.
Miami Heat mając przeciętny skład ( Dragic All-star? ) wyprzedzili już wizards i za chwilę połkną w tabeli Cavs. Dla Jamesa to musi być dość trudne do zakceptowania, tym bardziej mając skład upakowany gwazdami i jedną z najlepszych teoretycznie ławek rezerwowych. Heat to czarny koń cicho skradający się bez rozgłosu w górę tabeli.
#nba #miamiheat
Barnabeu - Whiteside 27pkt 13zb 6bl.
Miami Heat mając przeciętny skład ( Dragic All-...
  • 12
@nikogo_nie_ma_w_domu: niby tak, wiadomo, że w teoretycznej serii LeBron (nie Cavs, LeBron) łyknąłby Miami. W każdym razie 3 finały, drużyna budowana wokół Jamesa, a w tym sezonie niezła sinusoida, kryzys, seria zwycięstw, kryzys, nawet LeBron w ostatnich meczach dużo poniżej swojego poziomu. Oczywiście LeBron nic sobie nie robi z porównywalnego bilansu Miami i Cavs po połowie sezonu, ale w tym sezonie dojście Cavs do finału nie wygląda tak różowo jak zwykle,
@nikogo_nie_ma_w_domu: no tak to wiemy odkąd LeBron zwolnił Blatta, ale precyzując co mam na myśli, to narracja "LeBron ma wszystko pod kontrolą, miejsce się nie liczy, w playoffach pokażę jak się gra w kosza" IMHO trochę się nie sprawdza w tym sezonie
@Stary_Grzyb I tu można zauważyć różnice pomiędzy zespołem, gdzie najważniejszym ogniwem jest trener, a zespołem, gdzie tym najważniejszym jest zawodnik.

@Barnabeu Są czarnym koniem, ale śmiało mogę rzucić tezę, że Heat posiada najlepszą bazę szkoleniową w całej lidze, czego ostatnim przykładem jest Dipo (ćwiczył w offseasonie w Miami). I jeszcze pomyśleć, co by było, gdybyśmy zamiast Spo mieli Brada, który jest bardzo dobry w rozwoju młodzieży i jako in-game coach.
@Barnabeu @piotr-zbies Szkolenie zawsze było mocną stroną Heat, aktualna piersza piątka to wybory 2 rundy (Whiteside, Dragic, JRich), 1 gracz niewybrany w drafcie (Derrick Jones Jr. za TJ też nie wybranego) oraz mid 1 runda - JJ, na razie bilans leprzy niż Oklahoma :). Miami często szuka graczy o odwiednich cechach charakteru piastując zaszadzie "hiring attitude, training the skills".
Jestem ciekawy czy LBJ rozważa możliwość powrtotu na Florydę? Salary Cap zapchane ale