Wpis z mikrobloga

Potrzebuje konsultacji profesjonalistów z Mirko. Od jakiegoś czasu na telefonie #redminote3 poziom baterii drastycznie spadał w sytuacji gdy włączona była transmisja danych. Przeglądając co jadło baterie wyglądało, że był to sam android. Idąc zasadą co mi szkodzi zaktualizowałem #miui z wersji 7.0.19.0.0(LHNCNCJ) do wersji 8.0.1.0(LHMIDG) poprzez SP_Tool. Niestety problem pozostał... Czy jest ktoś w stanie poradzić co można zrobić by bateria na #xiaomi trzymała jak onegdaj?
T_J - Potrzebuje konsultacji profesjonalistów z Mirko. Od jakiegoś czasu na telefonie...

źródło: comment_saJVAS9HcyxFTb0iXWncObWdKUHYSO24.jpg

Pobierz
  • 15
@T__J: zainstaluj soft do sprawdzania co dokladnie zre. Bo to ze jest napisane system android moze oznaczac wszystko. Rowniez to ze jakas appka od googla po aktualizacj dostala #!$%@? i wybudza ci telefon.
@PurpleHaze polecisz coś konkretnego?

@cukru

Ogólnie jest miui 9 na rynek chiński ale nie ma polskich znaków i google play store. Poza tym na nim mam ten sam problem...
Miui 8 oficjalnej nie znalazłem na MTK
@T__J: wakelock detector nie potrzebujesz wersji z rootem. Masz poglad procesow, co wybudza procesor, co ekran itd...

Warto potem w google wrypac nazwe tego procesu i zazwyczaj znajduje sie winowajcie.
U mnie swego czasu google play (ale nie sklep a appka do obslugi gier) zarla baterie tak ostro, ze z dnia na dzien praktycznie 2/3 krocej.
Wyczyscilem cache, odinstalowalem, wrzucilem ponownie i bylo ok.

To jest android tego sami tworcy nie