Wpis z mikrobloga

Z racji, ze ostatnio było trochę zainteresowanie moim wpisem, pomyślałam żeby opisać moje doświadczenia z terapeuta. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie i mogłabym po kolei pokazać jak wyglądają pierwsze wizyty. Wielu Mirków pewnie się boi albo zastanawia, wiec to może trochę pomóc podjąć decyzje czy iść czy nie. Jeśli jesteście zainteresowani proszę zostawcie plusika, bo nie ma sensu żebym to opisywała jeśli nie będzie zainteresowania. #depresja #pytanie #nowykontent ?? #pytanie
  • 59
  • Odpowiedz
Nie wiem czy to bardziej nie szkodzi jeśli ktoś pójdzie na terapie z jakimś nastawieniem, które wyczyta w internecie.


@TheMan: Stąd mój komentarz żeby wziąć pod uwagę nurt oraz że osobowość terapeuty też sporo zmienia - czyt. nie ma 2 identycznych spotkań.
Ale mimo wszystko te pierwsze spotkania wyglądają bardzo podobnie jeśli idzie się faktycznie do terapeuty a nie mgra co się bawi w terapeutę bez certyfikatów.
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (447)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Aknyzs @Radziwil172 @Bruske @krzysiel @turek44 @Dede18 @gr8b8m8 @dumnie @pincet_zloty_renty @bezsensowny @Matryk @pzqmoxwn @MadIen @Yersinia_pestis @Mes_Que @Artistide @ambereyed @feevcio @Pshem @espeka
  • Odpowiedz