Wpis z mikrobloga

Z racji, ze ostatnio było trochę zainteresowanie moim wpisem, pomyślałam żeby opisać moje doświadczenia z terapeuta. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie i mogłabym po kolei pokazać jak wyglądają pierwsze wizyty. Wielu Mirków pewnie się boi albo zastanawia, wiec to może trochę pomóc podjąć decyzje czy iść czy nie. Jeśli jesteście zainteresowani proszę zostawcie plusika, bo nie ma sensu żebym to opisywała jeśli nie będzie zainteresowania. #depresja #pytanie #nowykontent ?? #pytanie
  • 59
mogłabym po kolei pokazać jak wyglądają pierwsze wizyty.


@BzdziagwaLujka: Tylko uwzględnij na początku to w jakim nurcie i jakimi metodami Twoj terapeuta działa bo to z tego wynikają główne różnice w wyglądzie terapii. Zależy to również od osobowości samego terapeuty.
Żeby się Mirki później nie skrzyczały że #oszukujo i ich pierwsze spotkanie (oraz kolejne wyglądało inaczej).
@BzdziagwaLujka: oczywiście pisz, wiele osób nie potrafi przyznać, że ma depresje a drugie tyle (tak jak ja T.T) wie ale nic z tym nie robi ewentualnie próbuje sobie z nią poradzić samemu.
@mERsk: Żeby to rozwiązywało wszystkie problemy to byłoby miło :) niestety tak nie jest.