Wpis z mikrobloga

Patrzcie - niby to TVN, konkurencja zajmuje się organizacją medialną WOŚP co wcale nie przeszkadza Polsatowi w szerokim informowaniu o całej akcji. Jest wyjaśnienie, materiały filmowe, łączenie live z reporterem.

A w publicznej TVP Info obecnie leci news o działalnosci Caritasu - dam im szansę i poczekam do Wiadomości o 19:30. Jeżeli będzie tak jak w zeszłym roku uznam to za kolejny skandal...

#tvpis #polsat #media #wosp
MarianoaItaliano - Patrzcie - niby to TVN, konkurencja zajmuje się organizacją medial...

źródło: comment_zJgQLWsx01toNE7SeEYl4ij64sxTILNw.jpg

Pobierz
  • 164
@Pasozyt_Zawadiaka: Ja nie zamierzam usprawiedliwiać TVP bo ich statut mówi co innego - załączam poniżej.

WOŚP jest na tyle dużą akcją że na pewno łapie się pod ''całą różnordoność wydarzeń i zjawisk w kraju i zagranicą''. Po za tym patrząc na obecne działania w TVP, łamią ten statut jak się patrzy...
MarianoaItaliano - @Pasozyt_Zawadiaka: Ja nie zamierzam usprawiedliwiać TVP bo ich st...

źródło: comment_fz6Nz8LWKetWRw0h9Ef7mA2IlcHODIt9.jpg

Pobierz
@eminence: Oglądałem ten program, własnie żeby zobaczyć i co się okazało? Program poleciał live i Rachonia zastąpił Klarenbach, rzekomo dlatego że jakiś nowy tweet Morawieckiego poszedł i musieli zaktualizować wydanie. Politycy opozycji mieli serduszka WOŚP, ale w programie poza przywitaniem przez opozycjonistów mówiących o finale WOŚP nie było nic o tej akcji, tylko normalny pojazd po opozycji przez prowadączego i członka PiS jak po łysej kobyle a po programie wskoczył reportaż
@bols83: Ale nie wszyscy popierają PiS, ja na przykład nie popieram a TVP jest publiczna i dlaczego ma reklamować Kaczyńskiego i jego klikę?

A tak zupełnie serio - istotą telewizji publicznej jest pokazywać jak najwięcej, wyżej załączyłem statut. Niby jakim prawem pokazuje się Caritas a WOŚP nie, skoro według prawa są to równorzędne organizacje charytatywne?
@dudel02: @Greater_Manchester_bus_route_58: Fakt, od czasu publikacji posta przyznaję że coś tam wspominają, ale nie jest to poziom godny telewizji publicznej i poprzednich lat sprzed przejęcia TVP przez PiS. Do głupiej stłuczki wysyłają reportera i robią relację na żywo a przy takiej ogólnokrajowej, ba nawet ogólnoświatowej bo przecież finały robią we wszystkich większych skupiskach Polonii nie ma ani jednego live'a. Szkoda.

Ośrodki lokalne to co innego - tam panuje względna autonomia,