Wpis z mikrobloga

  • 418
Z racji, że wtorek w saunarium w aquaparku #wroclaw to dzien dla pań, uważam, że ja, jako mężczyzna, powinienem płacić 6/7 ceny karnetu miesięcznego ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chciałem się zrelaksować, już się nastawiłem mentalnie, po czym uświadomiłem sobie, że nici z tego przez durną politykę aquaparku. Oficjalnie czuje się dyskryminowany, bo oczywiście dnia dla panów już nie ma :'(.
#zalesie #sauna #rownouprawnienie
  • 43
  • Odpowiedz
  • 81
@pan_krawczyk czy w takim razie jeśli korzystam z prysznicow tylko dla mężczyzn to też jestem gejem? xD
żarty żartami, ale taki dzień byłby w sumie spoko, bo nienawidzę jak ktoś mi gada w saunie i zakłóca spokój. zdarza się to oczywiście ultra rzadko, ale jeśli już, to zwykle przez jakieś dwie szepczace cizie, które myślą że ich nie słychać xD.
  • Odpowiedz
@nopenope: dlaczego kiedy głupie #!$%@? nie mogą się dostosować do ogólnie przyjętych zasad to zamiast piętnować takie zachowania, dajemy im na nie przyzwolenie i nagrodę w postaci dnia tylko dla pań (celowo z małej litery)?? xD jakoś w innych miejscach publicznych nie maja problemu, żeby wyciągać cyce i karmić swoje guwniaki
  • Odpowiedz
@nopenope: @jestemladna: a czy ten "dzień dla pań" wprowadzono po tym jak kupiłeś karnet? Jeśli nie, to chyba przed kupieniem powinieneś się zapoznać z godzinami otwarcia. Sens takiego dnia to jedno, ale to, że chcesz płacić 6/7 ceny to drugie. Trochę jakbyś kupił karnet na basen i chciał zwrotu 2/3 kwoty, bo jest otwarty 8 godzin dziennie, a nie 24.
  • Odpowiedz
@Piotrek00: nie no, zostal wprowadzony juz dawno temu i o nim doskonale wiedzialem. mimo to, zdecydowalem sie na kupno, bo to saunarium jest absolutnym 10/10 xD.
porownanie troszke nietrafne, bo place tyle samo co kobiety, ktore moga przebywac tam czesciej i dlatego to jest nie fair. natomiast godziny otwarcia, o ktorych piszesz dotycza wszystkich, a nie tylko polowy klientow, wiec nie ma zadnej niesprawiedliwosci.
  • Odpowiedz
@nopenope: ale głupota, jeśli są babeczki które chcą chodzić z samymi kobietami do sauny to pójdą na saunę dla kobiet a pewnie taka istnieje jak siłownie dla kobiet, a nie do tej gdzie mogą iść tylko raz w tygodniu
To tak jakby zrobić w siłce jeden dzień dla samych kobiet bez sensu jak są siłownie tylko dla kobiet xd
  • Odpowiedz
  • 49
@snowball666 jeszcze dodam, że poza wtorkiem specjalnie dla nich, codziennie maja do dyspozycji 'strefę dla kobiet', w której znajduje się kilka saun. Nie wiem ile dokładnie, bo tak się sklada, że nigdy tam nie byłem xD.
  • Odpowiedz