Wpis z mikrobloga

czy ktoś może mi powiedzieć jak ja mam zmienić swoje życie i nauczyć się grafiki albo programowania skoro ani #coreldraw ani #python się za psi #!$%@? nie odpalają na moim komputerze. mogę sobie uruchomić python i nie dzieje się kompletnie nic. pisali że to przez to że win7 jest 32 bit. 3 miesiące srałem się żeby zrobić 64, zrobiłem i dalej to samo. nie, linuxa nie zainstaluję. corel x8 zaś przy uruchamianiu #!$%@? komunikat:

"Poprawne działanie tego programu zostało zatrzymane z powodu problemu". odinstalowałem jakieś aktualizacje co kazali, powyłączałem wszystko co startuje z windą i dalej to samo. żadnego kodu błędu, nic. logikarozowychpaskow - domyśl się (°°

(,)
#gorzkiezale #informatyka
  • 7
@brakslow: @piotrb: tego #!$%@? pyscriptera nie idzie u mnie zainstalować, żeby działał. corel tez nie chodzi. zrobiłem w końcu na PyCharm. po 7 godzinach #!$%@? się. popatrzyłem jakieś podstawy, znalazłem małą aplikację, w miarę rozkminiłem co jest co, uznałem, że po prostu przerobię ją - dam inne kryteria i wartości. i #!$%@?. wszystkie błędy pousuwałem, został mi błąd syntaxa na ostatniej linijce i #!$%@?, nie wiem o co mu chodzi.