Wpis z mikrobloga

#mirabelkopomusz Mirabelki znające sie na kudłach-pomocy! Niestety wrocil do mnie przykry lupiez tlusty. Oczywiscie wlosy wypadaja jak powalone, strupy i w ogole tragedia. A wszystko przez to ze musialam kilka dni uzywac szamponu-rypacza z Garniera-Ultra Doux z jakimis cudownymi olejkami (Taaa ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) Zla jestem jak cholera. Moze sa Mirabelki ktore podalyby mi produkty ktorymi odratuje kłaki. Mam poki co jeszcze Jantar pod reka, ale boje sie ze przekombinuje i wlosy bardziej #!$%@?. Z gory dziekuje drogie Mirabelcie. #rozowepaski #wlosy
  • 75
@plusy_ujemne: wybierz się do lekarza od włosów, nie pamiętam jak to się nazywa ale faktycznie jest coś takiego. Koleżanka łaziła bo miała problemy z włosami i skórą głowy. Tylko ona miała strasznie przesuszoną skórę.
@TaoHosts: Z suszarki zrezygnowalam juz dawno temu, przez chwile mialam bardzo łagodny, dzieciecy szampon i wszystko było git a teraz musialam uzywac rypacza z okazji tego ze byl na promocji, bo mama jak to typowa Grażka stwierdzila ze lepiej zaplacic 7 zł za szampon niż 17.
@plusy_ujemne: Pokaż jej efekt i powiedz dlaczego lepiej używać szamponu za 30 złotych, niż za 5 złotych.

Najgorsze jest to, że przez takie coś można #!$%@?ć sobie skórę na głowie na miesiące, i to tylko po parokrotnym użyciu syfu.

W każdym bądź razie, kup sobie płyn nawilżający do skóry (coś na aloesie jest spoko) i wmasowuj w skórę głowy nawet kilka razy dziennie.
@uhu8: Kiedys odradzano mi H&S ze niby strasznie uzaleznia skore glowy, ale pamietam ze jeszcze lata temu pomogl mi wlasnie z tym cholerstwem, ale po tych wszystkich ostrzezeniach ze jest zly, to juz mam metlik w glowie.
@TaoHosts: To u mnie od lat siano, kiedys geste i lsniace dzis coraz mniej geste, suche, zero blasku, nie są lejące, wiec wygladam jak menel z moimi kudłami. Ale caly czas nie moge znalezc srodkow na porzadna pielegnacje, wiec chociaz staram sie uzywac delikatnych szamponów, jesli juz nie mam czasu na maski, etc. Natomiast mysle o glutku z siemienia lnianego bo wiem ze efekty niesamowite
@plusy_ujemne po co myslisz o glucie? Rób, nie zaszkodzi a nawilży :-) chociaż powiem Ci, ze te wszystkie rady na grupach włosowych o kant dupy potluc u mnie. Tak sobie zaszkodziłam eksperymentami, że ze trzy miesiace nie moge dojść do stanu w miarę normalnego. Użyj tego, użyj tamtego, w desperacji od cholery kasy wydałam i moje włosy można było kłaść pod obrus wigilijny :-P. Pomagał Ci H&S to uzywaj go az pomoże
@Truski: Wlasnie chcialam olejowac wlosy bo wszyscy polecaja, ale mam metlik, bo ludzie mowia: masz przetluszczajace sie wlosy? Olejuj jak najbardziej! A za chwile czytam ze jak mam przetluszczajaca sie skore glowy to jednak nie. I kurna, to jak, mam olejowac czy nie? A co do H&S to wlasnie nie wiem co robic, glutka na pewno sprobuje, zaczne brac jakies tabletki z drozdzami albo biotyna, ale waham sie z tym hedendszołdelrz,