Wpis z mikrobloga

@fixie a ja tam lubię Łukasza, bo podchodzi do filmów tak normalnie, po ludzku. Jak recenzuje rower za 1000zl to nie mówi, że to baton, że dołóż lepiej 5 tysięcy. Jest dość konkretny i skierowany do pasjonatów. A Szajbajk to mam wrażenie, że chce trafiać tylko do prosów, bo takie sprzęty pokazuje, że nie na kieszeń zwykłego szaraczka. Do tego wydaje mi się, że Łukasz po prostu cieszy się jazdą jakakolwiek ona
@fixie: Siemasz, jak działają klamkomanetki SRAMa dobrze wiem. O który moment w live Ci chodzi? Pamiętaj, że przy wejściu na żywo zawsze zdarzy się jakieś przejęzyczenie.

A że nie znałem do tej pory marki Challenge? Nie znam także dziesiątek tysięcy innych, ale cały czas poznaję.

PS Nigdy nie "zgrywałem autorytetu". Myślę, że ludzie sami wybierają, kogo oglądają.
@djcargo: Nie mam najmniejszej ochoty oglądać tego ponownie, ale gdzieś pod koniec się przyznajesz.

Challenge jest jedną z topowych marek w świecie kół 700c, to nie mała i nieznana szerzej w Polsce marka Rivendell, tylko jeden z potentatów obecny w co drugim rowerze przełajowym na poziomie pro, a także jedna z pierwszym firm oferująca opony gravelowe.

Nazwa bloga/kanału 'Rowerowe Porady' sugerują, że ma się do czynienia z osobą obeznaną w temacie,
@fixie: Nie siedzę w temacie Pro, aby znać Challenge, którzy robią opony w dużej mierze wyścigowe (i jeżeli są potentatem, to najprędzej tylko tam). Ale powoli poznaję ich ofertę.
@djcargo: Robią też jedne z najpopularniejszych opon przełajowych w segmencie amatorskim - Grifo. Bardzo popularne opony szosowe w technologi Open Tubular. Jak zobaczysz kogoś z gumwallem, to z dużą dozą prawdopodobieństwa można obstawiać, że będą to właśnie opony Challenge.
Poznałeś już różnicę między Space Chickenem, a BishBashem?
@fixie: @demoos:

"jakieś Rowerowe Porady, a chłop nie wiedział jak działa klamka Srama"

Zmusiłem się (bo nie lubię siebie oglądać) i znalazłem ten fragment. Nagrywając live, człowiek potrafi "popłynąć", nie zawsze uda się znaleźć odpowiednie słowo, czy zwyczajnie coś wyleci z głowy. Ale nie tym razem.

Cytat z tego live'a:

"(...) tutaj (w klamkomanetkach), wiadomo, jak to w SRAM-ie, mamy lekkie kliknięcie w dół i mocniejsze pociągnięcie w górę, pracuje