Wpis z mikrobloga

Ale żaden przełożony nie ma prawa żądać dostępu do prywatnej skrzynki mailowej xD


@Nieuk0192: No to chyba oczywiste, ale jesli nawet by nie wykonal jego polecenia to co? Zwolni go? xD Po to sa maile firmowe zeby jajoglowi w it mieli nad tym kontrole

Było coś takiego " Zaloguj się na swojego maila, muszę skasować wszystkie maile związane z pracą "


@LubieDlugoSpac: Chyba Ci troche brak asertywnosci ( ͡º
@Beeercik: Zrobił mnie ostro w #!$%@?, bo kilka dni przed wypowiedzeniem jeszcze mieliśmy spotkanie dotyczące urlopów i wtedy zachowywał się jak gdyby nigdy nic ... Byłem świadkiem jak zrobił trochę smrodu i gdybym był #!$%@? to mógłbym mu serio zaszkodzić, ale nie jestem jakimś mściwym człowiekiem :/
@LubieDlugoSpac: Co to znaczy mial prawo do zmuszenia? Nie ma prawa do zmuszenia. Nie ma tez prawa przegladac twojej prywatnej skrzynki, no chyba, ze tak jak w twoim przypadku mu pozwoliles. Natomiast jestes zobowiazany do oddania pracodawcy wszystkich sluzbowych materialow i rzeczy nalezacych do firmy po ustaniu stosunku pracy. I nie chwailbym sie, ze jednak masz jakies materialy ze starej pracy, bo ich nie powinienes miec.