Wpis z mikrobloga

Ilustracje do mojego projektu "IT Startup - Gra Karciana"

Pan i Pani kojarzą się z działem HR? Mnie grafik trochę zaskoczył, bo w tej Pani od razu zobaczyłem miłą pani od HR firmy, w której kiedyś pracowałem. :D
W komentarzach wrzucam stare prototypy kart, do których mają być te ilustracje.

Więcej o projekcie pod tagiem #karciankait

Przypominam skrót pomysłu gry karcianej:
w grze jesteśmy firmą/startupem IT. To gra karciana, w której gramy karty programistów, którzy budują projekt. Karty wiedzy wzmacniają programistów (mogą oni sobie przekazywać wiedzę). Karty działu HR pozwalają na podbieranie developerów przeciwnikowi oraz zdobywają oni nowe zasoby do firmy (dobieranie kart). Do tego dochodzą sytuacje karty akcji (karty te dają benefity naszym pracownikom… albo sabotują firmę konkurencji), by całość była ciekawsza i bardziej interaktywna.

#it #hr #grybezpradu
JavaDevMatt - Ilustracje do mojego projektu "IT Startup - Gra Karciana"

Pan i Pani...

źródło: comment_cRJ7OO8JedSqgejVpPcjS16H42jnV9Fl.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: Ten code monkey i tajniak całkiem ok, reszta pachnie mi początkującym rysownikiem. Trochę błędów anatomicznych, niechlujstwa i dziwnych decyzji stylistycznych - przez co minimalistyczne placeholdery wyglądają przy nich bardziej na plus :P. Ale jeśli ilustrator się rozrysuje jak w tamtych dobrych, całość powinna wyglądać dobrze. PS. To tylko moje zboczenie zawodowe, zwykły człowiek nie zwróci na to uwagi i będzie mu się podobało, lubię ponarzekać. No offence. ( ͡°
  • Odpowiedz
@Symmachus: jasne, dzięki za uwagi :) taka praca to też proces: zawsze znajdzie się coś do poprawy.
@Lewo: zaczynam od fizycznej gry karcianej. Zrobienie wersji cyfrowej to wbrew pozorom więcej pracy i jest dużo trudniej z monetyzacją.
  • Odpowiedz