Wpis z mikrobloga

@pekas: odkąd zakupiłem CoD: Advanced Warfare i twórcy (Sledgehammer Games) OBIECALI dedykowane serwery, które koniec końców się nie pojawiły przestałem kupować cod'a, bez dedyków=lagi, lagi i jeszcze raz lagi + gra szybciej umiera w multi. Czyli brak opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@frutson: Quake? Przecież to najbardziej casualowe co może byc. Gra jest prosta do granic możliwości. Insurgency podobnie nie wymaga od gracza nie wiadomo czego, jedyne co to ze ginie się od strzała dwóch. Squad jeśli nie zamiarzasz być dowódcą drużyny też łatwy do ogarnięcie. Jedynie zgodzę się że Arma nie jest casualowa bo stara się jak najlepiej odwzorować pole walki.
@kirk85 ale wiesz ze cod ma dedyki? To że nie masz listy serwerów nie znaczy że ich nie ma. Jeden np jest w Warszawie dzięki czemu mam ping poniżej 20ms ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pekas: pograłęm 2-3 godziny. Jakoś nie mam zajawki, co dziwne, bo uwielbiam wszystko zo związane z tematyką wojny. Mam wrażenie, że udźwiękowienie jest średnie. Sam dubling bardzo spoko moim zdaniem, aczkolwiek dziwnie się gra w coda z dubbingiem
@frutson: To prosze wyprowadź mnie z błędu. Cod jest prosty tak samo jak quake. Nie ma skomplikowanych mechanik, opiera się na zręczności. Wchodzisz do gry i #!$%@?. Skoro quake nie jest casualowy to prosze wytłumacz mi dlaczego tak sądzisz.
@pekas to może dla odmiany napiszę coś w temacie. Mi CoD WWII bardzo podszedł. Nareszcie cod przy którym świetnie się bawię, nie ma nie lubianych przeze mnie zbędnych "futurystycznych" mechanik jak drony czy bieganie po ścianach, mapy są całkiem ciekawe i różnorodne no i w przypadku ps4 bardzo fajna jest opcja gry w multi we dwoje na jednej kanapie. Ja polecam.
@pekas: zalezy co mowisz czy o kampani, czy mp czy zombie w zasadzie wszystko jest takie sobie,

Kampania znowu wojna zaczyna sie od 44 roku i szturmu na plazy w normandii, gameplay jest nawet bardziej absurdalny niz cod2 bo w codww2 jestes terminatorem ktory sam wygrywa wojne w cod2 tego nie bylo az tak bardzo czuc bo non stop zmieniales postacie wraz z konfliktami gdy w ww2 caly czas grasz tym