Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu robiłem #pokazauto a konkretnie #bmw #e46 #coupe

Oddałem wczoraj do warsztatu serwisującego tylko i wyłącznie bmw z listą rzeczy które, w ciągu miesiąca eksploatacji zauważyłem.

Pełna weryfikacja i wycena poniżej (ściana tekstu):

Wszystko wyszło 10 000 zł !!!! przy samochodzie kupionym za 13 500 zł z 2000 roku

#zalesie #motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa































PiczaBociana - Jakiś czas temu robiłem #pokazauto a konkretnie #bmw #e46 #coupe 
 
...

źródło: comment_IGCTgPDIeRBhVt7NHIolLQIg0yCvftTM.jpg

Pobierz
  • 92
@PiczaBociana: przecież każde 17 letnie bmw ma takie problemy - wycieki, luzy na maglownicy, coś do zrobienia w zawieszeniu/ukladzie kierowniczym itd
a te "laleczki" za 20k podobną listę skompletują

moim zdaniem dramatu nie ma i można powoli zacząć naprawiać :)
@PiczaBociana dużo tego, klasyka z tego nie zrobisz. Do Tego Samochód problematyczny i zawsze z nieznaną przeszłością. Przereklamowany. Dużo bardziej wolałbym Volvo, które podałem, lub jakiegoś Fiata.

Co do klasyków, to sam mam w garażu Golfa 2 1.3 1986r.
a ze mnie się śmiali jak napisałem że nowe TSI jest bardziej niezawodne niż 17 letnie e46


@morus12: no i słusznie, wolałbym nawet 17 letnie BMW, chociaż BMW nie lubię, niż #!$%@? TSI....

Właśnie po to żeby nie musieć piłować go do max obrotów, bo na dwójce przy 2-3 tysiącach obrotów mam 50km/h. A na trasie jadąc 140-160 nie katuje silnika.


@PiczaBociana: Fiat Bravo 1.4 T-Jet 150KM ze zmienną geo
@PiczaBociana: przykro mi to mówić ale wygląda na to że #!$%@?łeś się na muke z tym struclem i próbujesz szukać pocieszenia że może jednak będzie z tego klasyk i opłaca się #!$%@? na niego 10k. Niestety najlepsze co możesz zrobić to pogonić paździeża i kupić coś innego no chyba że dla niezłej blacharki kupiłeś 17 letnie auto za w sumie 23 tysiące.
Zawsze mnie #!$%@? jak biedaki chcą koniecznie mieć 200 kucy. No #!$%@?, jak cię nie stać to się nie rzucaj, bo będzie bolało co chwilę. Biedny dwa razy traci.


@WyjmijKija: biedny umysłowo. Bo musi być #!$%@? do granic BMW, które ktoś pogonił, bo miał dosyć gruza i dokładania....Tyle samochodów w spoko opcji, ale nie, bo BMW. Zawsze mnie to #!$%@?... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

może miałem pecha