Wpis z mikrobloga

  • 25
@DrCieplak i tak szacun, ze jej się chce pracowac za minimalną. Kobieta pracująca w związku to zawsze jest wygryw. Mam nadzieję, że mają rozdzielność majątkową.
  • Odpowiedz
  • 88
@kinkykylie: jak pracuje i sie doklada do wydatkow to spoko. Ja takie teksty slyszalam od dup ktore w zyciu nie byly w pracy. Wybudowalismy dom, kupilismy sobie wycieczke, zabookowalismy hotel, kupilismy auto. Z reguly tez wypowiadane z wyzszoscia, ze oni KUPILI a ciebie biedaczko nie stac, bo sama musisz zaplacic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DrCieplak: XD moja sytuacja.
Co nie zmienia sytuacji że wolę i jestem dumny z tego że mimo ciąż i rodzenia dzieci żona nie przestała pracować i utrzymuje chociaż siebie i obecnie nawet utrzymuje jeden samochód ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nigdy nawet złotówki jej nie musiałem dawać na jej potrzeby może z wyjątkiem dentysty czy zabiegu korekcyjnego na oczy albo na studia podyplomowe - ale to raczej
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Moja dziewczyna ma juz wiecej odemnie ja nie wiem jak mozna bedac kobietą w 21 wieku gdzie na kazdym kroku jest sie faworyzowanym szczegolnie na managerskie stanowiska i zarabiac mała kase
  • Odpowiedz
@good: mi się ostatnio znajomy chwalił, że kupił sobie jakieś nowe sprzęty agd. Zapomniał dodać, że to "kupowanie" nie było za jego pieniądze, ale to już kij. Tak kupił, że nawet w sklepie nie był, tylko ojciec mu wszystko do domu zamówił xD
  • Odpowiedz
@Alfiarz:

ja nie wiem jak mozna bedac kobietą w 21 wieku gdzie na kazdym kroku jest sie faworyzowanym szczegolnie na managerskie stanowiska i zarabiac mała kase


To najzwyczajniej wynika z tego, że kobiety ewolucyjne są mniej skłonne do ryzyka, więc często siedzą na jednym stanowisku nie próbując zmienić pracy lub zawalczyć o podwyżkę. Dodaj słabe "boomerskie" wychowanie bez nauczenia samodzielności i zaradności i masz przepis na bierną osobę. Kobiety są po
  • Odpowiedz
  • 30
@Alfiarz: mi bardzo duzo zajelo nauczenie sie wlasnej wartosci i umiejetnosci walki o swoje w pracy. Bylam wychowana tak, zeby sie nigdy nie wychylac, nigdy nie upominac o nic, zawsze byc grzeczna, podporzadkowana, nigdy nie ryzykowac, zawsze wszystkim ustepowac i znac swoje miejsce w szeregu - niestety w tym negatywnym znaczeniu. Efekt byl taki, ze nie potrafilam negocjowac wyplaty, jak tylko widzialam oferte gdzie spelnialam 99% wymagan ale brakowala mi jakas
  • Odpowiedz
@DrCieplak:
Znam parę, w której kobieta mówi per "nasze mieszkanie", choć nie pracuje i to facet na wszystko łoży, sam zresztą to mieszkanie kupił.
  • Odpowiedz
@Errad Sporo lasek tak gada, moja była miała swoje mieszkanie i nigdy mi nie przeszło przez myśl żeby mieszkając z nią mówić że to moje albo wspólne mieszkanie. A te pijawki polują sobie na chłopów z hajsem i przypisują sobie ich ciężko wypracowane dobra materialne.
  • Odpowiedz