Wpis z mikrobloga

Hej! Jutro jadę zwiedzać Berlin. Będę po raz pierwszy w Niemczech... mam tylko 6 godzin, chciałabym jednak wykorzystać as jak najlepiej. Ciekawią mnie niestandardowe rzeczy, mniej znane. Aha, i nie wchodzę do muzeów :) a najbardziej mnie ciekawi jak smakuje niemiecka Milka ;)

Mireczki i Mirabelki, co polecacie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ciekawi mnie, czy wiecie czy są miejsca w Berlinie gdzie nie można szwędać się samej?

#podroze #podrozujzwykopem #berlin
  • 10
@caprioara_: Jasne ze sa takie miejsca, jak np. Skolwin w Szczecinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co polecic z mniej main streamowych.. East Side Gallery, choc i tak tlumy, ale warto. Do tego tuz obok Oberbaumbrücke i widok z niego/z nabrzeza na wschod w strone Molecule man.
Viktoriapark, Tempelhof - choc to bardziej wiosna/latem jak jest ładnie a nie zimno i pada..
Gedenkstätte Berlinermauer przy Bernauer str
Bundeskanzleramt,
@caprioara_: Jak masz 6 godzin to za bardzo nie pozwiedzasz. Na pierwszy raz przejdz standardy. Brama i okolice selfie przy pomniku holocaustu zajrzyj na alexander platz moze podjedz do muru na bernauer str
@banciur: Obeszłam standardy z ZOB do Alexanderplatz i trochę na północ ;)

@Nie_umre_za_ciebie: Już następnym razem ;) Chciałam, ale ściągnęło mnie na północ...

@hsshssss: No tam mi google pokazało najwięcej meczetów :/

@czlapka: I tak też się stało ;) Następnym razem będzie więcej.

@krzyzakp: Zostawiłam na następny wypad, Tempelhof to zdecydowanie nr 1. Z całej listy zrealizowałam tylko Bundeskanzleramt.

@murarz13: jednak nie smakuje tak samo (
caprioara - @banciur: Obeszłam standardy z ZOB do Alexanderplatz i trochę na północ ;...

źródło: comment_5CXlog5QQLo7tKe1oKsqAmdwhPZZFbtj.jpg

Pobierz