Wpis z mikrobloga

Mirkowanie - Gra o Mirko na Androida/Przeglądarkę, podoba się? Zostaw +. Gra pełna śmieszków, odniesień do Wykopu, moderacja, aftery, Michau, zielonki i salwy #!$%@?.





Witajcie Mirkowie i Mirabelki, tak jak obiecałem, oto lista zmian z gierki:

















Co trzeba jeszcze zrobić (taki plan na dziś/jutro, zależy):












Jeśli ktoś ma jakieś propozycję tekstów komentarzy (1-2 zdania), zastanawiam się nad najbardziej plusowanymi, jakąś propozycję do gry, albo coś, to można śmiało pisać.  Standardowo, wylosuje też sobie kliku plusujących ten wpis i dodam im specjalnie powitanie.  Łapcie Państwo obrazek z gierki, bo parę osób myśli, iż tylko ściemniam i naprawdę gra stoi w miejscu ;p.



Nie chcesz przegapić ważnych informacji?

Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:

Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.

 Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj



Facebook

Twitter



Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:

Moje Inne Gry





#heheszki #michau #glupiewykopowezabawy #konkurs #wykop
Pobierz
źródło: comment_gYbIGZfOUKj8gXaIySL4TT31LR4nqr5Z.jpg
  • 11
@mikasz: @rozgwiazda: @Wunszz: @Kuduaty: @temokkor:
:-} Dzięki.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia, aby nie przegapić beta testów, premiery gry o Mirko + innych gier, warto obserwować:
#donislawdev i Lista
Jeśli zaś chodzi o premiery gry, to teoretycznie beta testy miały być w tym tygodniu, ale przez braku czasu + dodanie wielu nowych rzeczy, pomysłów, gra nie jest jeszcze gotowa do testów :-} Ciężko powiedzieć, gra jest aktywnie
@temokkor:
1. Już jest wrzucenie pasty + elfik + zrzutka + kosmonauta + akcja na Bednarza.
2. Brutalnie, lubię to ;p Dodałbym to jako decyzję, zapisane do listy pomysłów.
3. Jest już coś podobnego z Januszem Biznesu, że opisujemy pracę, Janusz z Grażyną się wnerwiają i straszą nas bagietami (napisaliśmy o nich na Wykopie), jest też info o złodzieju namiotów i pewnie coś jeszcze :-}
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.