Wpis z mikrobloga

Miejsce 14

Miejsce poświęcone największemu złu. Czyli telewizji muzycznej xD No ale bez kitu, bez czego byśmy żyli? My, pokolenie łaknące tych zachodnich programów jak pelikany. Niemiecka VIVA do dziś siedzi mi w głowie pełna Eurodance i szczególnie teledysków Scootera i Gigi D'Agostino. Ale z czasem wszystko weszło na polski rynek. I co z tego? Klimaty zostały te same. No dobrze, w XXI wieku juz powoli się muzyka zmieniała i standardy. Alternatywa się wbijała, rap, hip-hop... no ale nadal jednak rządziły super pozytywne kawałki z humorkiem ;))))) I tak z perspektywy czasu co ja pamiętam z tamtego okresu? Takich kilak spraw
- Techno jazda to chyba klasyk xD
- Nieszczesne Trebles xD
- kto pierwszy raz widział tam Satisfaction?
- nieszczęsny Basshunter z Boten Anna xD
- cała seria materiału od Walaszka jak Pod Gradobiciem Pytań, Generał italia, Piesek Leszek czy Kapitan Bomba

pomijam kwestię znanych utworów i szlagierów, to tam się jednak poznawało co będzie na czasie w dobie raczkującego internetu i wszystkich tematycznych for. Z czasem rozrosło się to drugie i telewizja zeszła na drugi plan. Ale to łasnie telewizja była głównym celem że nas zniszczyła. Że zepsuła. Bo tylko seks, dupy, ruchanie, narkotyki, alkohol i ćpanie. GÓWNO PRAWDA. W każdej epoce tak było, nawet gorzej czasami xD Muzyka ZAWSZE BYŁA ZEPSUTA I ZAWSZE BĘDZIE. Dlatego pociąga i korci. I niechaj będzie jaka będzie, bo ja nie mam zamairu narzekać. Słabizna jest promowana, nie ma co ukrywać ale faktem jest ze nie było źle i nie będzie też źle, po prostu wszystko się zmienia i nie ma sensu udawać młodego fana powoli zmieniajacego się w Janusza wychowanego na Trójce. Po prostu, Telewizja pomogła nam zaczerpnąć świata w zamknietym pudełku, teraz za to pudełko robi ekran monitora, laptopa, smartfona. Nie ma co narzekać, jest super. A utwór który wrzucam jest najsilniej kojarzony dla mnie z epoką tuż przed przeskokiem do powazniejszego słuchania muzyki. I Madonny się nie wyrzekam, najwieksza gwiazda pop. Bo pamiętajcie, Madonna na winylu > cokolwiek

Madonna - Hung Up

#muzyka #zimniokpoleca #madonna #mtv #viva #4funtv #true30
A.....h - Miejsce 14

Miejsce poświęcone największemu złu. Czyli telewizji muzyczne...
  • 11