Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem w #studbaza z założeniem konta ActiveDirectory, a mianowicie zmiany systemu logowania z PESELu+hasła na login AD+drugie hasło spełniające kryteria bezpieczeństwa. :/ Chcę je zmienić, bo zależy mi na m.in. jednolitym e-mailu (imięnazwisko@skrotuczelni) oraz dodatkowych GB na OneDrive, z którego korzystam codziennie plus paru dodatkowych bonusach.

Problem polega na tym, że po wypełnieniu wszystkich pól formularza (testowane na przeglądarkach: Edge - echh, poświęciłam się - Firefox, bo niebieski nalegał i Chrome, bo to mój main) w pasku adresu pojawia się error (bodajże dziewiątka) bez żadnego dodatkowego kodu, a ekran ulega jedynie odświeżeniu, zaś formularz z danymi do wpisania (hasło. powtórzenie hasła, inne tego typu) zostaje zresetowany i widoczne są od nowa puste pola. I tak w kółko od kilkunastu dni.

Pic nie rel, ale wstawiam go dla przyciągnięcia uwagi. Już na tech-infie mieliśmy problemy z AD, ale widzę, że i na Uniwerku potrafi pokazać pazurki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli nikt stąd nie będzie umiał pomóc, to będę niestety zmuszona napisać/zadzwonić do helpdesku UŁ, a jak dobrze pewnie wiecie, są gorsi od hinduskich pracowników ichniejszych helpdesków...

Halp, plox!
A ostatnio jeszcze naraziłam się w Dziekanacie, wchodząc w godzinach pracy z formularzem o przydzielenie do najwyższej grupy językowej, tzn. oczywiście w godzinach picia kawy - tylko po to, by się dowiedzieć, że "Z FORMULARZAMI JĘZYKOWYMI TO DO PUDŁA PRZED WEJŚCIEM". #truestory #lodz

#ul #uniwersytetlodzki #psychologia #activedirectory #office #office365 #kiciochpyta #rejestracja #omg
Pobierz
źródło: comment_LdYrVZ5qRfanlW7GgeEmf8SkoF9vR8E3.jpg