Wpis z mikrobloga

#ludzie #psychologia #spoleczenstwo #klamcy

Jak mnie #!$%@? mój pewien stary już znajomy.

Stara usilnie mi wmówić że jego znajoma w 2011 roku pracowała w prywatnym żłobku i nie było takiego zapotrzebowania bo nie było tyle dzieci " XD " bo ludzie byli skłoni nawet więcej płacić żeby nie mieszać dzieci z niższych sfer z rodzin bogatych. Powiedzie mi kochani skąd w ludziach bierze się takie gadanie #!$%@? głupot? a no i ciągle uparcie twierdzi że zarabiała 4500zł na rękę.
  • 8
@sony_halit: A no i teraz dodał żeby pracować w przedszkolu na stan dzisiejszy wymagają tylko średnie i jakiś śmieszny kurs (#!$%@? nie mogę xD) lub cytuję "duzo osob po kursach pielegniarskich tam idzie tez bo mozna"
@Doomnewsuit: w tj chwili pensja opiekunki w żłobku za cały etat to koło 1800-2500 zł w zależnosci od miasta. żeby być opiekunką w żłobku trzeba mieć uprawnienia zgodne z ustawą żłobkową

Opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym może być osoba posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego.
Ponadto, opiekunem może być także osoba, która posiada co najmniej wykształcenie średnie oraz:
- co najmniej