Wpis z mikrobloga

@logitech07: Nie dostaniesz żadnych sesnownych porad poza "Ja korzystam z X i jest w porządku".
Żeby nie być gołosłownym ja założyłem 30 dni triala na infakt i tam już zostałem. 39zł netto miesiąc, jedyna wada, że trzeba za rok z góry zapłacić.
Faktury wystawia, faktury księguje, dostaje powiadomienia do kiedy, ile, i na jaki numer konta którego podatku mam zapłacić.
Deklaracje VAT wysyła. Do końca roku ma też wysyłać JPK. Ponoć
@logitech07: Ja polecam Infakt, gdyż korzystam z niego od 7 lat, ale pamiętaj że rzadko kto rzetelnie sprawdził wszystkie, więc warto założyć sobie konto w kilku i sprawdzić który interfejs jest nam najbardziej leży i porównać ceny pakietów.

Biura offline powoli trącą myszką, skoro jest to samo, a nawet lepiej online.
Chyba jestem mimo rocznika mojego starej daty, bo nie wyobrażam sobie usług online. Jak czegoś nie wiem - jadę na Białołękę i mam ten bezpośredni kontakt, jakoś mnie to uspokaja. Chociaż często tam nie muszę jeździć, to sama świadomość, że mam taką opcję jest dla mnie uspokajająca. Jakbyś zmienił zdanie i był z Warszawy - polecam Ci biuro gama. Współpraca przebiega bardzo gładko, a US o nic się mnie nie czepia.