Wpis z mikrobloga

Może ja powinnam założyć jakiś gang sromek, jako odpowiedz na dawny gang stulejarzy. Gang będzie miał na celu wykorzystanie niebieskich pod każdym względem, zwłaszcza finansowym. Ogólnie chodzi o sprowadzenie takich przegrywow do funkcji bankomatu i funkcji przynieś, podaj, pozamiataj, czyli tak właściwie do roli, która jest im pisana xD Po wyciśnięciu czego się da, plan zakłada porzucić takiego osobnika i znalezc sobie faceta wygrywa. #przemyslenia #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #stulejacontent
  • 36
@SaveUs: Ale spokojnie. Możesz mieć depresję, możesz jej nie mieć. Ja piszę o tym, że dodałaś wpis o lekach na depresję, konkretnie że je odstawiłaś.
@SaveUs: Ale spokojnie. Możesz mieć depresję, możesz jej nie mieć. Ja piszę o tym, że dodałaś wpis o lekach na depresję, konkretnie że je odstawiłaś.


@kptant: jak odstawiłam to chyba właśnie dlatego, ze już się dobrze czuje. Nie odstawiłam z dnia na dzien, po prostu zakończyłam leczenie
@SaveUs: Smutna, starzejąca się karyna, która na jakimś gównianym forum próbuje przedłużyć sobie termin ważności. Jedyne, co mnie w twojej sytuacji martwi to to, że jak wkrótce puści ci psychika i coś sobie zrobisz, to ja się tego nie dowiem i nie poprawi mi to humoru.


@K_Jow: nie jestem stara. Co mam sobie zrobić? Z moja psychika wszystko dobrze
@SaveUs: Masz trupią skórę i na siłę starasz się udowodnić, że jeszcze jesteś w grze - 23-latki o to bym nie posądzał. A jeżeli chodzi o twoją psychikę - wszyscy widzą jak jest, na kolejne etapy twojej psychozy czekam jak na gwiazdkę