Wpis z mikrobloga

Mirkowanie Mirko Clicker - Plusuj i komentuj, konkurs.
Mirkowie i Mirabelki jedziemy z kolejnymi konkursami:

Każdy, kto zaplusuje ten wpis, ma szansę zostać jedną z postaci w szkole #!$%@?*, oczywiście jako postać poboczna, no bo nie nauczyciel ;p Na nauczyciela to sobie trzeba zasłużyć, MirkoRandom.

Dodatkowo mam dla Państwa zestaw pytań, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na 7 wybranych pytań i napisać do nich odpowiedzi w komentarzu, wśród osób komentujących (z dobrymi odpowiedziami na 7 pytań, wiem, że jest więcej pytań, ale wybierają sobie Państwo 7 i odpowiadają Państwo na nie.), wybiorę osobę, być może dwie, które zostaną mistrzami w mojej gierce (szkoła #!$%@?*).

Dodatkowo piszcie w komentarzach teksty i osoby, które powinny znaleźć się w szkole #!$%@?, możecie Państwo pisać nowe pytania, które powinny zostać dodane do gry. Piszcie też Państwo osoby, które kojarzą się Państwu z Wykopem, sytuacje, które kojarzą się Państwu z Wykopem.

Co do poprzedniego konkursu, to wylosowałem 4 osoby i napisałem do nich PW, jeśli zaś chodzi o teksty, to wszystkie zostały dodane do gry :-} (Sorki, że wołam przez listę, ale nie chce mi się pisać do każdego na PW o nowym konkursie + o tym, że teksty został już wybrane, a PW rozesłane).

Nie chcesz przegapić ważnych informacji?
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać, konkursy). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

Pytania:












Więcej o grze:**


#heheszki #glupiewykopowezabawy #konkurs #wykop

Jak ma ktoś pytani co do Clickera, pomysły, to można też śmiało pisać na PW :-}
  • 67
@mihix:
Dziękuje, ;p dodam też ten tekst do gry.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia, pozdrawiam też całą społeczność Wykopu i życzę Państwu miłego dnia :-}
Co do bana to i tak jest cenzura, wstawiam tutaj lżejsze teksty niż są w grze :-}

@aeaeaeae:
Ja też ;p

@Kaann:
To to będzie ;p

Co do daty premiery gry, to nie wiem, robię to jako projekt poboczny, nie jestem profesjonalnym programistą,