Wpis z mikrobloga

Mirki, dostałem ofertę pracy. Potrzebuję opinii bardziej doświadczonych w branży IT, ponieważ 19 lat here.
Oferta wygląda tak, że pracowałbym na helpdesk'u w relacji B2B, stawka wynosiła by 22pln/h, a po odliczeniu składek i księgowej na czysto wyszłoby 2400netto na m-c, wiem, że raczej mnie trochę kroją, ale nie mam jeszcze żadnego doświadczenia w it, jestem tylko po technikum informatycznym. Co o tym myślicie? Na co powinienem uważać? Jak bardzo byście się targowali na moim miejscu, bo mam możliwość podbicia stawki.
#programista15k #it #pracbaza
  • 19
@Mikczers: policzył ile musi oddać na podatek? wiem, że podałeś kwotę netto, ale czy uwzględniłeś, poza księgową i "składkami", podatek?

Jak z urlopem? Masz płatny czy, nie pracujesz - nie zarabiasz?
Jak ze zwolnieniem lekarskim?

Ja też mam b2b, ale warunkach podobnych jak UoP.

Dopytaj o obowiązki - na kontrakcie muszą być one wyszczególnione
@etch: Chodzi o podatek dochodowy, tak?
@torpedowiec: Przeprowadziłem się z małego miasta do Poznania i na prawdę jest sporo ofert nawet z małym doświadczeniem. Ja pochwaliłem się tylko zadaniami jakie wykonywałem w szkole i na praktykach. Jak jesteś ogarnięty życiowo to nie będziesz miał problemu :P
@TaoHosts: To ja po prostu #!$%@?łem, bo nie wystarczająco się przygotowałem do rozmowy. Ale poinformowałem jeszcze o innych rekrutacjach i własnie, była wzmianka, że jak warunki gdzieś indziej będą lepsze to możemy śmiało negocjować, więc mam zaczep do podbicia stawki
pracowałbym na helpdesk'u


@Mikczers: jak potrzebujesz tych pieniędzy to idź w to, ale napisałeś że programista, a co ma helpdesk do programowania? Nic się tam nie nauczysz, lepiej iść choćby na darmowy staż jako programista...
  • 0
@TurboDynamo ale ja właśnie sam zaniżyłem stawkę świadomy braku mojego doświadczenia, nigdzie nie narzekam, że to jest mało i nie myślę, że od razu jest 15k. Słucham opini ludzi z branży i po prostu dowiaduje się, że smialo można zaczynać od 3k