Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem 11.11 5 rzeczy na #gearbest, wziąłem jako wysyłkę "Expedited Shipping" bo było za jakieś 12 zł za wszystko (dziwne).

Dzisiaj dostałem maila, że wysłali 1 rzecz, a reszta czeka. Numer wysyłki to ATXXXXXXXXXXXXXX, jak wpisuję na stronce DHL to pusto.

Mam 2 pytania:
1. Będą teraz rozdzielać moje produkty i każdy wysyłać DHL? Przy cenie za kuriera 12 zł? Jakoś mi się to nie spina...
2. Ten tracking to normalny jest, zaczynający się od "AT"? Jak coś brałem z DHL przez ibuygou to jakiś inny format miały. Jako Shipping method na gearbest mam napisane "ATDHL".

Dzięki :)
  • 8
  • Odpowiedz
@Andczej: Dzięki. To samo, coś #!$%@? :) Zobaczymy co tam się wydarzy.
A odnośnie samej wysyłki, to oni to będą dzielić na mniejsze paczki i wysyłać one by one?

Trochę z dupy.
  • Odpowiedz
@dp24: Hej, 24.11 również zamówiłem z gearbest (Xiaomi Vacuum). Wysłali mi go wczoraj "ATDHL". Udało Ci się może jakoś śledzić Twoją przesyłkę? Moja została wysłana wczoraj a DHL nawet jej nie zarejestrował i zaczynam się trochę martwić, bo jak nowicjusz zapłaciłem przez przelewy24...
  • Odpowiedz
@starkus: ogólnie po jakichś 10 dniach zmienił się status z ATDHL na DHL i dali poprawny numer trackingu. Ale z ciekawostek podzielili zamówienie na 2 paczki, ale druga cały czas jest w magazynie celnym... Więc niby transport DHLem, ale trwa to już ponad 3 tygodnie.
  • Odpowiedz
Też zamówiłem coś pod koniec listopada z GB i wysyłka wybrałem DHL niby pisało od 3 do 7 dni, lecz po 3 dniach również nie mogę śledzić mojego numeru ATXXXXXXXXXX, nie dojdzie do tygodnia to niezły dym im zrobię. Ja za wysyłkę zapłaciłem koło 70 zł
  • Odpowiedz
@dp24 dzięki za info :) napisałem na support z prośbą o podanie prawdziwego numeru wysyłki, ale na razie odzywa się do mnie bot... pozostaje mi się uzbroić w cierpliwość.
  • Odpowiedz
@gilosek: co z Twoją paczką? Ja nieopatrznie też wybrałem ATDHL i od 03.XII cisza - dwa dni temu pisałem do supportu, że trochę się niepokoję, bo nie po to człowiek dopłaca za kuriera, żeby mu paczka po świętach przyszła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz