Wpis z mikrobloga

Na bank, zresztą nawet wylistowana jako jedna z tych nowych rzeczy. Mam nadzieję, że do czasu oficjalnej premiery to poprawią albo dadzą możliwość wyboru czcionki z 9
@blooop: mnie na Twoim screenie rażą te jasne kolory z nazwami kanałów, o ile sam używam ciemnej wersji 9tki, bo fajnie się pracuje do późna w nocy na takich kolorach tak te jasne barwy szybko by mnie odrzucały. A czcionka wygląda bardzo nieostro w porównaniu do 9tki, więc to raczej na pewno błąd.
@sensi: No właśnie nie wiem czy błąd czy poprostu mają zamiar do zakupu dawać parę okularów

- Introduced the new Ableton Sans font in Live.


Co do kolorków, to jest mój projekt z 9 gdzie pracuje na defaultowej skórce, na szczęście w 10 powiększyła się paleta kolorów, dzięki czemu można uniknąć jarzeniówy przy ciemnej skórce
@blooop: nie wina Windowsa tylko wina Abletona, że nie dostosował odpowiednio czcionki pod Windę ;) w 9tce w końcu działa normalnie a przecież to tylko zmiana fonta. Tu faktycznie wygląda znacznie lepiej, choć może trochę za duży ten font jest... ale to może kwestia skalowania przy wysokich rozdzielczościach. No i ja się przyzwyczaiłem że mając 25 cali i 2.5k rozdziałkę, to czcionka zwykle jest niewielkich rozmiarów (choć faktycznie w Windzie mam