Wpis z mikrobloga

Jak dołączyć do #armaforces ( ͡° ͜ʖ ͡°):
1. Pobierz mody: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=934951724

Mody opcjonalne - jak masz internet na kartki to nie musisz pobierać:
3den Enhanced - mod do edytora
Bullet Casings
DynaSound 2
JSRS SOUNDMOD
JSRS SOUNDMOD - RHS Mod Pack Sound Support
ZEC Eden Templates - mod do edytora i w sumie zeusa też trochę

2. Włącz mody.
3. wyłącz BattlEye (w launcher).
3. Zainstaluj plugin do ts: Folder SteamApps\common\Arma 3!Workshop@task_force_radio\teamspeak (folder !Workshop jest ukryty). Plik taskforceradio. Wystarczy odpalić, zainstaluje się. Restart i działa (jak klikniesz na siebie będąc na jakimś serwerze zobaczysz informację, że plugin działa).
4. Napisz do @Madin5 na PW, że chcesz dołączyć i załącz link do swojego profilu steam.
5. Wbij na ts i jeśli czegoś jeszcze nie wiesz to wejdź na kanał dla nowych i ktoś Ci pomoże.

Jeśli serwer cię nie wpuszcza, oznacza że masz albo za mało albo za dużo modów.

dostęp do grupy steam tylko dla osób, które ukończyły przynajmniej jedną misję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcześniej nie wysyłać zaproszeń, od razu usuwane.

to chyba tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#armaforces #arma3
  • 16
Kliknij w link z pkt 1 i będziesz widział. Swoją drogą połowa mogłaby być usunięta. Backpack on Chest albo Bullet Casings?
Poza tym RHS lubi mieszać w innych modach (one nie są kompatybilne nawet z podstawową Armą).
@ffrankowski: ja mam Pentium G4560, 670 gtx oc i 8gb. Jedyne co możesz dołozyc to ramu do 12GB. Jak zminimalzuję armę i chce coś szybko zobaczyć w necie to mam komunikat że brakuje pamięci, gram 13.. x 7.. , na wyższych detalach i mam najczęściej 30-40 klatek, jednak zdarza się 50-90 na King of the hill ale nie wiem od czego to zależy jeśli 30fps mam na mapie bez samolotów i
Tutorial się lekko zdezaktualizował a w międzyczasie powstała strona naszej Grupy.
Jak ktoś jest chętny do pogrania w Arma 3 to zapraszam na https://armaforces.com/ tam znajdziecie informację jak dołączyć do najlepszej mirko grupy Arma 3. ( ͡° ͜ʖ ͡°)