Wpis z mikrobloga

łatwo mi było to wyłapać, bo zostałam zawołana XD dzisiejsza porcja #codziennymizoginizm

Jak doskonale wiemy z prawdomównej ideologii TheRedPill, nie istnieje coś takiego jak miłość a jedynie wymiana korzyści między kobietą a mężczyzną. Mężczyzna chce seksu z ładną kobietą, a ładna kobieta korzyści materialnych i dobrych genów dla potomstwa. Kobieta potrafi kochać tylko i wyłącznie dziecko, które bez udziału mężczyzny nie ma prawa bytu.


źródło

#logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #redpill
  • 45
@kwasnydeszcz: kiedyś mi się zdawało, że ci pillersi to przeciwieństwo romantyków, co patrzą na świat trochę inaczej, trzeźwiej i praktyczniej. Zdają sobie sprawę, że kontakty damsko-męskie nie do końca są takie jak w Romeo i Julii, tak w skrócie. Ale im więcej ich czytam tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że to jest jednak po prostu #!$%@? i przesada w drugą stronę.
Serce mi rośnie czytając takie komentarze. Im więcej zaślepionych w matrixie tym mniej trzeźwo myślących i znających reguły. Dla mnie za-je-bi-ście.

Facet - ruchać

Baba - wydawać (pieniądze i potomstwo na świat)
@LeVentLeCri Uwaga. Jeśli baba nie ma szacunku i pociągu seksualnego bo jest ze słabym samcem (beta-bankomatem) to też rucha. Zdradzając go.