Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu byłem z kolegą na siłowni. Kolega wolny jak sanki w lecie a na sali było kilka dziewczyn (cholera wie, czy wolnych). Podszedłem do jednej (zauważyłem, że ją dyskretnie obcina) i powiedziałem jej, że podoba się mojemu koledze. Uśmiechnęła się pięknie do mnie i do niego, on poczerwieniał i zwiał. Potem opierdzielił mnie w szatni, że on tak nie działa, że to nie w jego stylu (nie wiem jaki ma styl ale od pół roku żali się, że jest sam). Nosz kurła ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po kilku dniach jestem na siłce, podchodzi ta dziewczyna i pyta, gdzie ten boy, któremu się spodobała. Wytłumaczyłem jej sytuację, dała mi swoją wizytówkę i powiedziała, że kolega jak chce to niech napisze/zadzwoni. Przekazałem ale nie wiem co będzie dalej. Życzę mu jak najlepiej ale słabo to widzę
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw
  • 42
@maniok: Na pewno sam poznasz niejedną fajną dziewczynę, wystarczy, że tak postanowisz i zaczniesz realizować. Różowe stoją na przystankach, siedzą w bibliotekach, biegają, jeżdżą na rowerach, wyprowadzają psy itd. Wystarczy podejść, o coś zapytać, pogłaskać psa, pomóc w czymś, poradzić się i już masz otwarta drogę do dalszej znajomości. Serdecznie, z uśmiechem, z przyjaznym nastawieniem, bez zakładania czegokolwiek. Co ma być to będzie( ͡° ͜ʖ ͡°)