Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki z #rzeszow

Jak wiecie szykujemy się do przeniesienia firmy do Rzeszowa i szukamy tam lokalu.
W internecie codziennie sprawdzam ogłoszenia, ale czasami zdarzy się że stoi jakiś lokal wolny, wisi karteczka z nr tel a ogłoszenia w necie brak, często tak robią np starsi ludzie czy ktoś mega zajęty.
Jakbyście gdzieś zauważyli jakiś lokal w miarę dobrej lokalizacji z taką karteczką to dziękuję za info.
Jak podrzucisz kontakt i rzeczywiście weźmiemy ten lokal to masz u nas gratis dowolne spodnie i koszulkę.
A jak nie weźmiemy to 20% rabatu na wszystko z oferty, dla tych którzy podrzucą jakiś cynk, rozejrzą się po swojej okolicy.
Na zdjęcie foto podglądowe lokalu( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzięki za pamięć i dobre rady, fajni ludzie w RZ mieszkają!
Pobierz LUXED_pl - Mirki i mirabelki z #rzeszow

Jak wiecie szykujemy się do przeniesienia ...
źródło: comment_0BfFslwMhGEvm9pmEfzA9pp0tHxbeTwE.jpg
  • 57
@m_pom: oj wierz mi że w środku będzie dużo gorzej, to ten pan Janusz (z Łańcuta) co ma tą kamienicę czy jakąś jej część i nic nie inwestuje. Ma też tam na dole lokal 95m2 za tą osłoną plastikową od ulicy. W miarę to wygląda, ale sam widzisz jak to przygnębiająco wygląda. Dzięki za foto, przejeżdżam codziennie jak jestem w Rz( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LUXED_pl jeszcze jedno widziałem, tylko nie wiem jak z powierzchnią I cena, bo widziałem że to oferta od city brokers na ul. Grottgera, obok hotelu Ferdynand. Stoi pusty lokal
Nie zdążyłem zrobić zdjęcia
@LUXED_pl: Ja bym proponował coś niedaleko Rzeszowa... CH Auchan Połączenie z Rzeszowem przyzwoite Ludzi w weekendy od groma tak więc sklep stacjonarny byłby dość oblegany a i odbiory osobiste to też nie jest abstrakcja bo 20 minut samochodem przy popołudniowym szczycie... Dodatkowo miejscówka o tyle dobra że dodatkowo Ludzie z RLA robią zakupy z racji darmowych autobusów
@Szlaufman: w takim miejscu bardziej masówka tj Kik czy tam inny Deichmann, jednak ubrania firm które oferuje nie są popularne w PL, ale no nie jest to tak rozpoznawalna marka, opłaty byłby z pewnością bardzo wysokie, ale z ciekawości i tam zajrzę, może ktoś zwalnia lokal czy coś, dzięki
@LUXED_pl: Czy ja wiem Jeden z lokali zajmuje Texas Club. który żadną gigantyczną sieciówką nie jest. Lokal przejeli po Vobisie czyli parę ładnych lat temu. Ewentualnie właśnie Europa II jako rozpoznawalne miejsce bo jednak to jest ważny punkt przerzutowy na całe Podkarpacie Ostatecznie Graffica.
@lastro: Codziennie tam zaglądam. Tak okolice dworca, miałem tam miejscówkę, ale okazała się manianką (wilgoć, strop piętra zamiast wylany betonem to nie wiem z jakiejś płyty wiórowej czy innego gipsu), ale szukamy.